TEHUCA Tekstil  Firma’nın Hostbul Üyeliği Sonlandırılmıştır.

TEHUCA, Türkiye'de küçük ve büyük ölçekli firmalara, otel tekstil ürünleri, otel terlikleri, iş elbiseleri ve tekstil promosyonu imalatı yapmaktadır. Kurulduğu günden bugüne, sektöründeki gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından takip ederek, doğru zaman, doğru ürün, ve üst düzey kalite anlayışını birleştirerek müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. Bazı referenasları arasında IKEA, Media Markt, Carrefour ve BAT (British American Tobacco) gibi firmaların işçi elbiselerini imalatını yapmaktadır. Otel ürünleri referansları için lütfen irtibata geçiniz. Türkiye dışında, Fransa, İspanya, Almanya, İsrail, Amerika ve Kanada'ya ithalat yapmaktadır.

Tekstil piyasasında kazandığı bu tecrübe ile Otel Tekstili, Otel Çarşaf, Otel Nevresim Takımları, Otel Yastık Kılıfları, Otel Yastığı, Otel Yorganları, Otel Havluları ve İş Elbiseleri imalatı yapmaktadır. Amacımız en kaliteli ürünü, mükemmel bir servis ile birleştirip, doğru zamanda, arzulanan ürünleri müşterilerimize ulaştırmaktır.

Kalitenin, varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancı taşıyoruz. İnanıyoruz ki bu süreçte kalite politikamız, her zaman daha iyisini istemek ve isteklerine ulaşmaktır. Firmamızda tam donanımlı bir Modelhane, Kesimhanemiz ve Finiş atölyemiz mevcuttur. Modelhanemizde ve Kesimhanemizde her şey bilgisayarlı sistem üzerinde yürütülmektedir. Üretim öncesi muhakkak 1/1 numune yapılıp onaya sunulur. Onaylanmayan hiç bir ürün imalata sokulmaz.

R.Bosch'un ünlü sözü olan ''İtibar kaybetmektense para kaybetmeyi yeğlerim'' politikasını bire bir benimsiyoruz.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
TEHUCA Tekstil
Berke Turgan
Firma’nın Hostbul Üyeliği Sonlandırılmıştır.
Firma Yorumlarını Oku

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  Sunucuların Desteklediği Özellikler

   Verdiği Hizmetler

    Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
    PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
    Devamını Oku
    Hostbul.net'i
    Facebook'ta
    takip edin.

    Teklif İste

    Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

    Ücretsiz İlan Ver

    Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

    Soru Sor