hostcuturk.net Firma Yorumları

hostcuturk.net hakkında paylaşmak istediğin fikirlerin mi var? Sende Yorum Yaz

hostcuturk.net
ismail can tasan
yok
hostcuturk.net
Bursa
0536 945 66 68
Firma Sayfasına Git

  Son 365 Gün Yorum İstatistikleri

 
 
Olumlu Yorumlar :0 Adet
Olumsuz Yorumlar*** : 1 + 0 Adet
En İyi Yorumlar :0 Adet*
En Kötü Yorumlar :1 Adet**
*: En iyi yorum sayısı bütün derecelendirmelerde(hız-fiyat-uptime-destek) tam puan almış yorumların sayısıdır.
**: En kötü yorum sayısı bütün derecelendirmelerde(hız-fiyat-uptime-destek) en kötü puanı almış yorumların sayısıdır.
***: Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
****:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.

Hostcuturk dolandırıcılığı
27.05.2019 00:38:40

HızFiyatDestekUptime
İsim:Nurettin Zenci
Barındılan Site:Hexturkiye.net
İyi Yönler: Yok
Kötü Yönler: hostcuturk.com sitesinin sahibi ismail Can Taşan adlı kişi müşterilerini dolandırarak haksız kazanç elde etmekte daha öncesinde bizzat şahit olduğumuz ve sonrasında akıl hastanesinde tedavi gördükten sonra tekrar hosting işlerine başlayan ismail can taşan müşterilerine sağlamiş olduğu hosting, VPS,VDS,DEDİCAT benzeri hizmetlerde önce normal bir şekilde davraniş sağlayarak ağına düşürüyor daha sonrasında bu hizmeti kesintiye uğratarak müşterilerini mağdur ediyor mağdur etmeklede kalmıyor yedeklerini kurtaramadik diyerek istersen data center ile görüşüp ücreti karşılığında yedeklerinizi kurtarabilir diyerek müşterilerinden para dileniyor 1000 müşterim var diyen bir hostcuturk firma sahibinin cebinde 1 paket sigara alacak parasi olmazmı cpanel kullanıyorsan zaten mahvoldun 15 günlük ücretsizi kullandığını varsayarak önce 100 tl lisans parasi talep eder daha sonra lisans parasını kullanıp müşteriye gelir derki hostcuturk cpanel politikasinin değişti 30 dolar yollamadan lisansi aktif edemiyorum 30 dolar daha yollaman lazım müşteri onuda yollar başka caresi yoktur cünkü düşmüş bir kere çakalın kucağina yollanan para ile 1 adet lisans alınır sonrasında olanlarda enteresan hale gelir nedenmi şimdi burayı iyi okuyun.


Bizler müşteri olarak aldiğimiz lisansın sunucumuzda kalmasına alişkin insanlarız ve sunucuda işimiz olduğunda sunucuya bağlanıp işlem yapmak isteriz bu bizim doğal hakkımız whm ye girdiğinizde bakıyorsunuz lisans aktif değil aman allahım aldığım lisansa ne oldu diye sormak yeter hostcuturk sahibi hemen çok bilmiş arkadaşımız güncelleme geldi diyerek akşama aktif olur olağan durum diyerek sizleri gönderir ama işin aslı şudur. Sizin gibi o kadar madur vardırkı parasını yolladığı lisans aktif olmadığından senın aldiğin lisansi ona tanımlar buda onun bir nebze politikasi… O kadar cok lisans olayıyla uğraşirki aldiği paraları rahatca harcayan sonrasıda müşterilerini madur eden bu kişilik bozukluğu olan şizofren İsmail Can Taşan zaman kazanabilmek için bir kesintiye daha uğratir sunucuyu müşterileri sorduğunda genel bir sorun var suanda 10 kişi onunla uğraşiyor 1 saate sonuç aliriz düzelir diyerek yollar.enteresan olan şudur ki bu kesintiler her zaman gece gercekleşir cok nadir gündüz yapar bu işi İsmail can taşan efendi. Hostcuturk ile çalışan herkez yaşamıştır mutlaka bunu. ama sonucu hep aynıdır eğer yedeğın yoksa verilerin tamamen gider para kazanmanın kolay yolunu bulmuş bir kere peşini bırakırmı çok zor durumda kalırsa sunucunu kapatır ücret iadesi yapamıyoruz der geçer müşterinin elinde ne kalır domain ve verisiz sitesi cokta fazla uzatmadan makalenin sonuna geçelim..


Uzman ekibe sahip olduğunu söyleyen hostcuturk.com sahibi aslında tek kişi olup ben bu alemde tekim ve yaptiğim işi benden iyi kimse yapamaz diye gezinir ama .htaccess dosyasina girilecek veriyi gider sql dosyasi içine yerleştirir buda bu firmanın ve sahibinin ne kadar uzman olduğunu ortaya koyar keyfine göre hareket ederek müşterisi eğer bir konudan rahatsizsa hemen karşilik olarak yine sunucu kapatma işlemine girişi Heleki ondan bilgili ve uzman kişiler bu böyle olmaz diye söyleyince sen kimsin diyerek karşilik verir hatta onunlada kalmaz düzeltmeyi yapan
kişiyi kötülemek için sunucudan dosya siler ve hataya zorlar bu hostcuturk sahibi İsmail can taşan çalişan fonksiyonları kapatır sunucuya erişimi kısıtlar sorduğunda bunlar güvenlik için yapılan işlemler sen karişma diyerekte karşilik verir hostcuturk sahibi müşterileri haklı olduğunu bile bile bu şizofren deli ismail can taşan kendini haklı göstermek için elinden geleni yapar tabi karşisinda birazda bilgisiz birisi varsa o kişinin hayatı kaymiş olur siz hevesle site acarsiniz ama bu sizi öyle bir bezdirir ki lanet olsun sitesine dersiniz keske acmasaydım dersiniz bilmezsiniz sadece bu şizofrenin sunucusunda olduğunuz için yaşiyorsunuz bu sıkıntıları farklı firmada olsanız bu şekilde sıkıntılarla da uğraşmaz olursunuz. Bizden size dost tavsiyesi olsun siz siz olun eğer para veriyorsanız bir hizmete bu şekilde kesintilere aksiliklere müsade etmeyin hakkınızı arayın Bizim şahit olduklarımız ve sesli ve Resimli olarak sizlere sunucamiz gercekler bunlardır. (Eklenecek) Hostcuturk dolandırıcı mı sorusuna cevap olarak bunları size yazıyoruz.

hostcuturk
Hoscuturk
Sizler bu hostcuturk tip firmalardan uzak durun paranıza emeğinize yazık olur allaha emanet olun… Bizler bu dakıkadan sonra sizler için ismail can taşan ve hostcuturk madurlarını araştirarak bu tip olayları sizlerle buluşturmaya çalişacağız. Devamı ve daha fazlası için https://hostcuturk.wordpress.com blog adresimizi ziyaret ediniz.
Sosyal Medya kategorisinde 30.03.2019 tarihinde yayınlandı.
İnternete yüklemiş olduğunuz fotoğraflarınızdan adresinizin tespit edilebileceğini biliyor muydunuz? Hepimiz ,twitter, facebook, ve instagram gibi sosyal medya sitelerine fotoğraflarımızı yüklüyoruz.  Paylaşmış olduğumuz bu fotoğraflar, kötü niyetli kişilerin eline ulaşırsa hoş olmayan durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Cep telefonlarından ya da dijital fotoğraf makineleri ile çektiğiniz her fotoğrafa, o r...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor