Eleman Arayışı Olan Firmalara Hitaben

Merhabalar,

Öncelikle sizlere kendimden bahsetmek isterim.

Ben Çağlar. Genel olarak beni tanıyan kişiler " ÇAÇA " ifadesi ile seslenirler. 1992 yılı Düzce doğumluyum. Lisans ve Yüksek Lisans eğitimi için Avusturya’da ikamet etmekteyim. Türkçe, İngilizce ve Almanca dillerini biliyor ve bu dillerde hem bireysel hem de kurumsal yazışma/konuşma yapabiliyorum.

Kişisel bilgilerimden kısaca bahsettikten sonra sizlere neler sağlayabileceğim veya hangi konularda sizlere yardımcı olabileceğimden bahsetmek isterim.

Bilgisayar ile tanışmam aslında küçük bir çocuğun bilgisayar ekranına ellerini vurması ile başladı. O zamanlar sadece MS-DOS sistemleri yeni bitiyor ve Windows sürümleri oluşmaya başlıyordu. Hep merak etmiş idim, „ Bu ekranda belirlenen içerik neden siyah zemin altında beyaz renkli “ diye. İşte serüvenim böyle başlamıştı. Ortaokul dönemlerinde özel bir okulda okuduğumdan dolayı bilgisayar ile aramda ki bağ daha çok artmaya başlayıp oyunlardan ziyade oluşan sistemler ve bu sistemlerin işleyi yönünde ilerledi. Sorgulamaya başlamış idim, isteklerimi karşılayacak sistemlerin nasıl oluşabileceği ve nasıl para kazanmaktan ziyade insanlık için nasıl birşey daha verimli olmanın çabası ile sorgulamalarımı ilerletmiş idim.

2008 yıllarına kadar Linux ve Windows alt yapılarında sunucu kurulumları, sanallaştırma sistemleri, hazır olarak sağlanan kontrol panelleri, oyun sunucularında ki alt yapı ve geliştirilmesi, SQL Server sistemleri ve web sitesi yazım dillerinde kendimi geliştirdim. Ailem bana çok kızıyordu o zamanlar çünkü sunucu fiyatları yüksek idi, birden fazla denemelerim için fazla sunucu gerekiyor ve hat kapasitelerini sürekli doldurup ek trafik ödüyordum. 2009 yılının başlangıcında moda olan XXX İnternet Hizmetleri gibi kişisel ünvanlı vergi levhası ile sektöre giriş yapıp giderlerimi karşılamak istiyordum ve böyle bir girişimde bulundum.

Bu girişimimden dolayı bazen pişman oluyor, bazense gurur duyuyorum. Amacım insanlara ucuz fiyat garatisi ile performansı yüksek hizmet vermekti ama kimileri sektörü düşürmemle suçladı kimileri çocuk daha dedi kimileri neler demedi ki. Tek duyduğum pişmanlık bu yönden dolayı oluşmakta ve keşke biraz daha olgunlaşıp hizmet vermeyi yada bir girişimde bulunmayı deneseydim. Bu tür girişimim 2010 yılında aldığım yüksek bir saldırı sonucunda son buldu ve geri iadelerde ki geç ödemelerim yüzünden adım biraz kirlensede temizlemeyi ve aklanmayı başarıp geri çekildim.

Bunlardan bahsetmek istedim ki tanımanız ve buna göre yargılamanızdır. Gelelim başlıklar halinde neler yapabilirim.

- Bir sunucuyu sıfırdan ayarlayabilir KVM ile dilediğiniz işletim sistemini kurabilirim.
- Bir sunucuda oluşan sistem hatası vs. gibi konularda çözüm üretebilirim.
- Bir sunucuda yaşanan saldırı sonucunda oluşacak problemleri giderebilir saldırıyı engellemede çözüm üretebilirim.
- Bir sunucuya sanallaştırma sistemi farketmeksizin kurabilir ve optime edebilirim.
- Bir sunucuda bulunan sanallaştırma sistemini düzenleyebilir ve sorun çözümü üretebilirim.
- Bir sunucuda bulunan sanallaştırma sisteminde sanallaştırma yapabilir ve maksimum performans sağlayabilirim.
- Hazır hosting panelleri ( cPanel – vs. ) tüm istenilen işlemleri yerine getirebilirim.
- Hazır panel sistemleri için php ile veri çekebilir ve işlem yaptırabilirim. Mesela ; whmcs de yönetim paneli tasarlayıp cPanel sunucu restart yada whm yi tamamen whmcs ye dökebilirim. Uçuk fikirlerinize bağlı.
- WMCS sistemlerinizi geliştirebilir ve hizmete özel ayar çekebilirim.
- Satış temsilciliği de yapabilirim fakat 1 saat bunun için vakit ayıracağıma alt yapı geliştirmekle uğraşırsam daha verimli olacabileceğime inanıyorum.
- Diksyondan bahsetmek istemem yazımdan anlaşılabilir olmalı.
- Tüm Office ürünlerini profesiyonel şekilde kullanabilirim.
- Video montaj yapabilir, animasyon hazırlayabilirim.

Kısacası her dala değinmiş olup bir çok konuda kendimi geliştirmeye çalıştım.

Daha fazla detay ve görüşme için ;

Telefon : +90 850 304 97 34
Skype : capar.caglar
Email : caglarcapar@caglarcapar.com.tr
Saygılarımla,
Çağlar Çapar
Eleman kategorisinde 30.01.2015 15:37:53 tarihinde yayınlandı.
Kategori :  Eleman
Tarih :  30.01.2015
Gösterim :  1875
İnceleme :  790

İlan Süresi Dolmuş

İlan yayın süresi dolduğu için iletişime kapalıdır.

Eleman kategorisindeki diğer ilanlar

Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor