Eleman Arayışı Olan Hosting Firmalarına,

Merhabalar ben Cem,

yaklaşık 5-6 yıldır internet hizmetleri sağlayan firmalarda farklı görevlerde çalıştım. Çalıştığım firmalar yaşadığım şehirden farklı yerlerde olmasından dolayı hiç ofis ortamında çalışmadım. Ancak eğer bulunduğum şehirde çalışabileceğim bir firma olursa koşullara göre ofiste çalışmak isterim.

Öncelikle, Ben kimim?
---------------->
19 yaşındayım ve İzmir'liyim. Web sitelerine ilgim ilk olarak bundan 7-8 sene kadar önce funpic.de adresli bir sitenin ücretsiz alan adı ve web alanı dağıtmasıyla başladı. Daha sonrasında interneti kurcalamam sonucu daha kapsamlı bilgi edindim. İnternet hizmetleri sağlayan bir firma ile ilk kez 2010 yılında çalışmaya başladım. 2010 yılından bu yana 9 farklı firmada farklı görevlerde yer aldım. Son çalıştığım firmada daha önceki firmalarda yaptığım işten farklı olarak bloga makale girişleri yaptım ve bu benim için farklı bir deneyim oldu. Son olarak 5 yıldır fotoğrafçılıkla uğraşıyorum ve çekimlerimi paylaşabileceğim portfolyo tarzı bir web sitem var.

Düz lise mezunuyum ve okuduğum lisenin eşit ağırlık bölümünden mezunum. 2014 yılının Eylül Ayı'nda Celal Beyar Üniversitesi'nde öğrenim görmeye başladım ve halen devam etmekte.

Neler Yapabilirim?
---------------->
*Photoshop (Fotoğraf düzenlemeleri)
*Web Hosting Yönetimi (Hosting satış, cPanel-Plesk-MaestroPanel Yönetim bilgisi vb.)
*İşletim Sistemleri Yönetimi (Çok bilgili değilim ancak kaynaklarda bulunan bilgiler doğrultusunda yönetim sağlayabilmekteyim.)
*WHMCS Otomasyon Yönetimi
*Dilimizi en düzgün şekilde kullanmaya özen gösterir ve müşteriler ile iletişimde yazışmalarıma dikkat ederim.

Ulaşmanız doğrultusunda tarafınıza cv dosyamı iletebilirim.

İyi çalışmalar dilerim,
CEM(35cmvc@gmail.com)
Eleman kategorisinde 15.01.2015 18:22:14 tarihinde yayınlandı.
Kategori :  Eleman
Tarih :  15.01.2015
Gösterim :  2949
İnceleme :  828

İlan Süresi Dolmuş

İlan yayın süresi dolduğu için iletişime kapalıdır.

Eleman kategorisindeki diğer ilanlar

Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor