Hosting Firmalarında iş arıyorum( UZAKTAN )

Merhaba
Sakarya Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim.Bundan önce bir kaç kez site alıp sattım ve kendime has da site satın almışlığım var.Hosting firmalarında aradığım pozisyon Satış öncesi ve sonrası destek . satış danışmanı , teknik destek elemanı, ayrıca metin2 pvp server kurulumu yapan firmalardada oyun içi destek ekibinde yer alabilirim.Filezilla Putty navicat bilgim var.
İnternet siteleri için de vbulletin mybb wordpress her birinde tecrübem var ve hepsinin paneline aşinalığım mevcut özellikle mybb.
Günlük online sürem ortalama 7-8 saat fakat cuma cumartesi ve pazar günleri 9 saate kadar çıkabilir.Aradığım işte devamlı çalışmak istiyorum.Bir nevi hem staj hem de iş tecrübesi yapmak istiyorum.
İlgilenenler için mail adresim : ahmetbaslik@icloud.com
Şimdiden teşekkürler.
Eleman kategorisinde 06.12.2014 09:15:41 tarihinde yayınlandı.
Kategori :  Eleman
Tarih :  06.12.2014
Gösterim :  508
İnceleme :  351

İlan Süresi Dolmuş

İlan yayın süresi dolduğu için iletişime kapalıdır.

Eleman kategorisindeki diğer ilanlar

Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor