Mobil Firefox OS'a yeni özellikler geliyor

fatih
Mesaj Sayısı : 105
14.10.13 20.49.17 tarihinde yayınlandı
Mozilla mobil işletim sistemini güncelliyor!

Android ve iOS'un rakibi olmak için yola çıkan Firefox OS, gelen ilk güncellemeyle daha da güçlendi!

Mozilla'nın mobil işletim sistemi Firefox OS'a sahip olan ilk akıllı telefonlar 2013 başında ortaya çıkmıştı. Mozilla şimdi, Firefox OS sistemine bir güncelleme getireceğini açıkladı. 1.1 güncellemesi ile işletim sistemi pek çok yeni özelliğe kavuşacak.

Mozilla'nın açıklamasına göre Firefox OS 1.1 ile yüzlerce geliştirme yapılacak. Böylece işletim sistemi daha hızlı ve etkin çalışır hale gelecek. İşletim sistemine katılacak yeni özelliklerden biri, ana sayfada uygulama arama özelliği: Ana ekranda bulunan arama kutucuğuna uygulamanın adını yazarak ona kolayca ulaşmak mümkün olacak. Bu özelliğin mobil işletim sistemlerinde ilk olduğunu ve uygulama arama işini çok kolaylaştıracağını tahmin etmek zor değil. Rakiplerin de hızla kopyalaması mümkün.

Ayrıca MMS alma ve gönderme özelliği, yazı yazarken otomatik-düzeltme özelliği, e-postaları göndermeden saklama özelliği ve bazı başka küçük eklentiler de Firefox OS'u daha kullanışlı yapacak.
Etiketler: # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor