İlk iPhone Nasıl Oldu?

fatih
Mesaj Sayısı : 105
11.10.13 05.56.32 tarihinde yayınlandı
Steve Jobs ve ilk iPhone'un doğuşu!

Steve Jobs'un küplere bindiği anlar, gergin atmosfer ve fazlası... İşte ilk iPhone'un doğuş hikayesi.

Apple'ın Steve Jobs'un ölümünü andığı şu sıralarda efsane liderinin hayatını yansıtan ve iPhone'un ortaya çıkışını anlatan bir kitap hayata gözlerini açmak üzere.

New York Times'ın yakında çıkacak Dogfight: How Apple and Google Went to War and Started a Revolution kitabından yayınladığı bilgiler, firmanın gelişme aşamasındaki gergin atmosferini anlatıyor. Gazeteci Fred Vogelstein, iPhone'un ortaya çıkmasında önemli rol oynayan birkaç anahtar isimle röportaj yapmış. iPhone'un antenlerini geliştiren Andy Grignon, yoğun çalışmalarından dolayı bitkin düştüğünü söylüyor.

İlk iPhone tanıtımına hazırlıklarının oldukça zorlu geçtiğini söyleyen Grigon, Jobs'un birkaç kez kendisine bağırdığını, "başarısız olmaları halinde bunun nedeninin kendisi olacağını" söylediğini iletiyor. Jobs'un üzerindeki baskısına değinen Grignon, provalarda her defasında farklı bir şeyin yolunda gitmediğini, bunun kendisi için hiç de iyi bir his olmadığını söylüyor.

Ancak tüm bu güçlüklerin ardından ilk iPhone'un tanıtımı ise hiçbir sorun olmadan gerçekleşmiş, ve akıllı cep dünyası iPhone ile önemli yeniliklere kapısını açmıştı. Bu sırada kitabın öne çıkardığı Jobs'un karanlık yönleri bir yana, CEO Tim Cook çalışanlarına Jobs'tan gurur duymaları gerektiğini söyleyen kısa bir e-posta yolladı.
Etiketler: #iphone #iphone nasıl çıktı #neden iphone #iphone özellikleri # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor