iPad 5 ve iPad Mini hakkında söylentiler artıyor

fatih
Mesaj Sayısı : 105
06.10.13 19.19.35 tarihinde yayınlandı
Apple’ın bu ay tanıtması beklenen iPad 5 ve iPad Mini’nin kamera performanslarının önemli ölçüde arttırıldığı iddia edildi.
İddia sahibi KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo her iki cihazın da 2013’ün son çeyreğinde tanıtılacağını, Apple’ın ürünlerin satışındaki en büyük kozunun ise kamera olduğunu belirtti.

Kuo’ya göre gelecek nesil iPad ve iPad Mini’nin kameraları 5 megapikselden 8 megapiksele çıkacak. Bununla beraber iPhone 5S’e eklenen ‘slow motion’(ağır çekim) özelliği iPad 5 ve iPad Mini 2’ye de gelebilir.

iPad 5 ile ilgili bir başka söylenti ise iPhone 5S’teki parmak izi özelliğinin bu cihaza da gelmesi.
Etiketler: # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor