iPad mini de modaya uyuyor

fatih
Mesaj Sayısı : 105
01.10.13 11.08.58 tarihinde yayınlandı
iPhone'dan sonra iPad'in de altın rengi!

Eğer bu fotoğraf sahte değilse, yeni iPad mini de iPhone 5S'in açtığı yolda ilerleyecek...

Mobil cihazlardaki "gold" furyası genişleyerek devam ediyor. Altın rengi mobil cihaz sahibi olmaya merak salan kullanıcılar için şimi de iPad mini hazırlanıyor.

iPhone 5S ile başlayan bu altın rengi tutkusunun başka telefon üreticilerine bulaşması gibi, iPad'lere bulaşması da kaçınılmazdı. Mağazalarda yok satan altın rengi iPhone 5S ile altın madeni bulduğunu fark eden Apple, tüm cihazlarını altın rengine boyamaya karar vermiş gibi görünüyor.

Çin'de bir web sitesi, eğer sıradan bir iPad mini'yi altın rengine Photoshop ile boyamadıysa, altın rengi bir iPad mini'nin fotoğrafını çektiğini, Apple'ın yeni iPad mini'leri yakında duyuracağını iddia ediyor. Fotoğraflarda Apple'ın altın rengi iPad mini'de parmak izi okuyucusu da kullandığı görünüyor.iPhone 5S'in yok satmasından sonra bu gelişmenin yaşanması zaten bekleniyordu.

Dolayısıyla Çin'li site haberi uydurmuş bile olsa Apple'ın yakında elinde ne var yoksa her şeyi altın rengine boyadığını görmek kimseyi şaşırtmayacak.

Etiketler: # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor