Çetin Bilişim İnternet Hizmetleri

SerhatCetin
Mesaj Sayısı : 4
21.09.13 14.28.52 tarihinde yayınlandı
Hakkımızda
Çetin Bilişim Ağustos 2012 yılından beri hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana binlerce siteye hizmet sunan Çetin Bilişim; alan adı tescili, web hosting, sanal sunucu, reseller hosting ve kiralık sunucu hizmetleri vermektedir. Firma, Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu tarafından 2703 numarasıyla “Yer Sağlayıcı Belgesi” almıştır. 
Çetin Bilişim kariyer ve kalite yönetimi konusunda ilkeli, net ve şeffaftır. Kaliteden ödün vermeyen yapısını müşteri istekleri doğrultusunda her geçen gün geliştirmektedir. Sunduğu hizmetin kalitesini, müşteri onayı ve talebine bağlı ölçen firma bu doğrultuda kendini geliştirmektedir. 


Firma Adı : Çetin Bilişim İnternet Hizmetleri 
Adres Bilgisi : Hacı Sarraf Mah. Mektep Aralık Sok. No : 6 Edirne/Yıldırım 
Telefon Numarası : +90 541 851 6408 
Faaliyet Numarası : 2703 
Vergi Numarası : 2440652715 
Vergi Dairesi : Kırkpınar V.D.
Skype Adresi : cetinbilisim
Mail Adresi : mail@cetinbilisim.net
SerhatCetin
Mesaj Sayısı : 4
13.11.14 10.11.34 tarihinde yayınlandı
Alt yapıya büyük önem veren işletmemiz, yeni yatırımları ile artık tamamen kendi donanımları üzerinden tüm hizmetlerini sağlamaktadır.

Ayrıca müşterilerinin daima kolay ve hızlı hizme almasını amaçlayan işletmemiz, 159$ değerindeki Web Site Builder eklentisini de tüm hosting paketlerinde ücretsiz olarak sunmaya başlamıştır !
Etiketler: # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor