iOS 7 internette ortalığı karıştırdı

fatih
Mesaj Sayısı : 105
20.09.13 15.05.49 tarihinde yayınlandı
iOS 7, Apple sunucularını kilitledi!

iOS 7 indirilmeye sunuldu, sorunlar interneti birbirine kattı... İşte yeni iOS'un yaşattıkları!

Apple'ın dün akşam iOS 7'yi yayınlamasıyla beraber iPhone ve iPad sahibi kitleler, güncellemeyi indirmek üzere Apple sunucularına akın ettiler. Ve görünen o ki Apple, bu yoğunluğu idare edemedi. Birçok kullanıcı aktivasyon sunucusuna bağlanamazken, bazıları yükleme işlemini başlatamadı bile.

AppleInsider'ın raporuna göre Apple, birçok kullanıcının iOS 7'yi yükledikten sonra onu etkinleştirememesi üzerine şirket içinde destek takımına yüksek öncelikli bir bildiri yayınladı. Etkinleştirme sorunu bir yana, bazı kullanıcıların güncellemeyi hiç yükleyemediği ortaya çıktı. Bu sorunun da yoğunlukla ilgili olması muhtemel.

Apple'ın iPhone 5S ve iPhone 5C'nin piyasaya sürüleceği Cuma gününe kadar sunucularındaki sorunları halletmesi gerekecek, aksi halde mutsuz müşterilerinin sayısı bir anda katlanabilir.
Etiketler: # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor