Sony'nin yeni Walkman Basit Bir Kulaklık Değil

fatih
Mesaj Sayısı : 105
20.09.13 14.47.01 tarihinde yayınlandı
Sony'nin yeni Walkman'i çok farklı!

Sony'nin bu yeni oyuncağını ilk bakışta basit bir kulaklık sanabilirsiniz. Ama aslında o...


Kulaklık kablolarının herkes için rahatsız edici olduğu bir gerçek. Ancak üreticiler kulaklığı kablosuz olarak tasarladıklarında da hem müzik çalarda hem de kulaklıkta ayrı ayrı kablosuz alıcı vericinin bulunması ve elbette iki cihazın da ayrı ayrı şarj edilmesi, ikisinin şarj dayanma sürelerinin aynı olmaması gibi problemler insanları cep telefonlarıyla veya mobil mp3 çalarlarla birlikte kablosuz kulaklık kullanmaktan vazgeçiriyor.

Elbette müzik dinlemek için uygun olan, yüksek kaliteli ses verebilen kablosuz kulaklıkların enerji ihtiyacı da çok daha büyük olabiliyor. Sony tüm bu handikapları göz önüne alarak, müzik dinlemek isteyenler için özel bir Walkman modeli tasarlamış.

WH serisi Walkman'lerde müzik çalarlar kulaklığın içine entegre edilmiş. Böylece kullanıcının koşarken veya spor yaparken müzik dinlemesi için tek yapması gereken, kulaklığını takmak. NWZ-WH505 serisi Walkman, 16 GB hafıza kapasitesi ve 20 saatlik çalışma süresiyle geliyor.

Düşük model olan NWZ-WH303 ise 4 GB hafıza kapasitesine sahip. Yüksek bas değerlerine ulaşabilen kulaklıklar son derece kaliteli ses çıkışı veriyor.Kulaklığı ayrıca eklenen bir kablo ile telefonlara, Laptop'lara, televizyonlara bağlamak mümkün.

Etiketler: # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor