Dünyanın İlk Full HD portatif LED projektörünü LG Tanıttı

fatih
Mesaj Sayısı : 105
20.09.13 14.42.08 tarihinde yayınlandı
LG, dünyanın İlk Full HD portatif LED projektörünü IFA Fuarı’nda tanıttı.

LG Electronics Berlin’de gerçekleştirilen IFA 2013’te portatif LED projektörlerin değişen yüzüne örnek olarak iki temel ürünün tanıtımını gerçekleştirdi. LG’nin standında sektörün önde gelen cihazlarından dünyanın ilk Full HD portatif LED projektörü de bulunuyor: PF80G. Şirket ayrıca küçük ebatlarda, diğer pek çok modern projektörün aksine dik ve kübist tasarımlı PG60G’nin de tanıtımını yaptı. Her iki projektör de benzersiz bağlantı seçeneklerine ve uzun pil ömrüne sahip.

LG Electronics Ev Eğlencesi Bölümü CEO’su ve Başkanı Havis Kwon LG’nin tüketicilerinin ev eğlence sistemlerine yönelik beklentilerini karşılayabilecek gelişmiş teknolojilerin ve tasarımların üzerinde hiç durmadan çalıstığını belirttikten sonra sözlerine şöyle devam etti: “Portatif projektörlerimizin kullanışlı olması profesyonel ve yaratıcı uygulamalar için onları vazgeçilmez hale getiriyor. LG, yüksek performansla gelişmiş mobilite ve kolay kullanımı birleştirecek yenilikçi projektör tasarımlarını sunmaya kendisini adadı.”

Full HD çözünürlük ve mükemmel parlaklık
Çığır açan Full HD PF80G 1000 ANSI lumen ve 100.000:1 kontrast oranıyla temiz ve parlak görüntü sunuyor. Etkileyici resim kalitesine sahip bu projektör film seyretmek, fotoğraflara bakmak ve işle ilgili sunumlarda kullanmak için ideal. Bunun yanında projektördeki çevre dostu ışık kaynağı cıva kullanılmadan üretildi ve 30.000 saate varan oldukça etkileyici bir kullanım süresine de sahip. PF80G’nin mükemmel görsel performansı 10W’lık stereo sistemle tamamlandı.

Kolay taşınabilirlik, özel tasarım
PG60G’nin kompakt tasarımı en üst düzeyde taşınabilirliği sağlıyor ve çok rahatlıkla avuç içine bile sığabiliyor. İlk üretilen film projektörlerini andıran tasarımıyla hali hazırda kullanılan bir çok düşük profilli modern portatif projektörlerden ayrılıyor. PG60G, 500 ANSI lümen ve 100.000:1 kontrast oranıyla resimleri 16:9 formatında yansıtıyor. PG60G’nin güçlü hoparlörü ve 2 saate kadar dayanan ayrılabilir sarj edilebilir pili ve üzerinde yer alan ses görüntü çözümü seyahatlerde veya kamp yaparken film seyretmek için ideal hale getiriyor. Bu retro görünüşlü projektörün 30.000 saate kadar kullanılabilen çevre dostu, cıvasız LED ışık kaynağı da var.

Kolay erişim
LG’nin yeni portatif projektörleri hem iş hem de eğlence için kolay erişim olanağı sunuyor. Kullanıcılar Mobil Yüksek Çözünürlüklü Link (MHL) üzerinden hızlı ve kolayca pek çok cihaza bağlanabiliyorlar. Ek olarak hem PF80G hem de PG60G WiDi ve Miracast üzerinden kablosuz devamlı akış desteği vererek akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletlerdeki içeriklerin de kablo kullanılmadan gösterilmesini sağlıyorlar.

Etiketler: # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor