ASUS PadFone Görücüye Sonunda Çıktı

fatih
Mesaj Sayısı : 105
20.09.13 14.29.12 tarihinde yayınlandı
ASUS güçlü Qualcomm Snapdragon 800 dört çekirdek işlemcili ve az ışıkta çekilen fotoğrafları önemli ölçüde iyileştiren PixelMaster kameraya sahip yeni PadFone’u tanıttı.

Yeni ASUS PadFone ayrıca, ihtiyaç olması halinde depolama kapasitesini artırmaya imkan tanıyan bir Micro SDXC kart yuvasına da sahip.

PadFone konsepti, kullanıcıların akıllı telefon ile tablet arasında zahmetsizce geçiş yaparken istedikleri ekran ebadını seçmelerine imkan tanıyor. Kullanıcı kendi kullanımı için hangi ekran boyutunun en uygun olduğuna, cihazlar arasında aktarma yapmaksızın karar verebiliyor.

Çarpıcı performans, muhteşem ekranlar
Ultra hızlı 2.2 GHz Qualcomm Snapdragon 800 dört çekirdek işlemci ve 2 GB RAM’e sahip yeni PadFone, son derece hızlı ve inanılmaz enerji tasarruflu. Uygulamalar hem akıllı telefon hem de tablet kullanımında daima sorunsuz ve hassas bir şekilde işliyor; 150 Mbps’ye çıkabilen indirme hızına sahip Cat 4 LTE bağlantısı sayesinde, mobil internet taraması ve indirmeler de her zamankinden daha hızlı yapılıyor.

Hem PadFone, hem de istasyonu IPS teknolojisi ve Full HD ekranlarla harika görüntüler oluşturabiliyor. Kullanıcılar yeni PadFone’un 5.0 inç’lik ekranından istasyonun 10.1 inç’lik tabletine istedikleri zaman anında geçiş yapabiliyorlar. Böylece multimedya uygulamaları, videolar, fotoğraflar ve metinler mükemmel keskinlikte görünüyor.

Işıl ışıl gösterişli PixelMaster kamera
Yeni PadFone, her ortamda mümkün olabilecek en iyi fotoğrafı sağlamak için her bir pikselin ebadını ayarlıyor ve böylece PadFone’u hevesli fotoğrafçılar için vazgeçilmez kılıyor. Gündüz ışığında fotoğraf çekmek için PixelMaster net ve canlı 13.0 MP detaylı fotoğraflar sağlıyor. Yetersiz ışık koşullarında, PixelMaster otomatik olarak ortamı algılıyor ve kullanıcının Hi-Light modunu açmasını öneriyor. Hi-Light açıldığında sensör piksel ebadını ayarlıyor ve ışık duyarlılığını yüzde 400’e kadar artırıp daha aydınlık arka planlar yaratıyor; bunu yapmak için de LED flaşa ihtiyaç duyulmadan çok daha az parazit olmasını sağlayan ASUS tasarımı bir algoritmayı kullanıyor.

f/2.0 beş element lens, deklanşör gecikmesi olmaksızın inanılmaz detaylı görüntüler yakalamayı sağlarken, özel bir görüntü sinyal işlemcisi az ışıkta görüntü kalitesini artırarak 12 saniyede 12 kare (fps) ile peş peşe 100 kareye kadar çekim yapabiliyor. İleri Turbo Burst modu, kullanıcıların 30 fps’ye kadar hızlı hareket eden görüntüleri yakalamasını sağlıyor, böylece önemli anlar hiç kaçırılmıyor. Dahası, Smart Removal modu, mükemmel fotoğraflar yaratmak için istenmeyen objeleri kareden kaldırabilmeyi sağlıyor. Son olarak, All Smiles modu, yüz ifadelerini düzenliyor ve böylece herkes en iyi haliyle görünüyor. Bu kamera ayrıca 30 fps’de 1080p Full HD ve yüksek 60 fps hızında 720p HD video kaydedebiliyor. Tüm bunlar yeni PadFone’un akıllı telefon fotoğrafçılığını bir üst seviyeye taşıdığının göstergesi.

Zenginleştirilmiş ASUS Android uygulamaları
ASUS, kullanıcı arayüzünde detaylı iyileştirmeler yaparak yeni PadFone kullanıcı deneyimini mükemmel kılmak için çok çalıştı. People ve Gallery uygulamaları artık kapsamlı sosyal medya özellikleri barındırıyor ve Gallery fotoğrafları online albümlerle eşitlenerek bir internet tarayıcı vasıtasıyla her türlü cihazdan fotoğraflara ulaşmayı mümkün kılıyor.

Yeni e-posta uygulaması da yazışmaların doğrudan e-posta kutusu içinde daha kapsamlı görüntülenebilmesiyle, sık kullanılan kişilere kolay erişimiyle ve önemli kişilerden gelen e-postaların asla kaybolmamasını sağlayan yeni bir “VIP” klasörüyle zenginleştirildi.

Clock ve Weather uygulamaları da yeniden tasarlandı ve artık daha net, daha sezgisel, daha fazla ekran alanı kullanımı özelliğine sahipler. Clock uygulaması, yeni dünya saatini görüntüleme deneyimini mümkün olduğunca kusursuz kılmak ve dünyanın her yerindeki zamanı kolayca takip edebilmeniz için tasarlandı; bununla birlikte görsel çalar saat, kronometre ve geri sayım saati de barındırıyor.

Hareket halindeyken internet sayfalarını okumak da hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tarayıcının yeni Easy Reader modu, istenmeyen unsurları internet sayfasından kaldırıp içeriğe yoğunlaşmanızı sağlayarak web sayfalarını okumayı çok kolaylaştırıyor.

Easy Reader, daha rahat bir ortam yaratmak için kullanıcının seçtiği uygulamaları açan sistem çapında bir ayar olan Reading Mode ile birleştiğinde okunabilirlik daha da kolaylaşıyor. Easy Reader, özellikle daha karanlık ortamlarda, arka plan ışığını kısıyor ve göz yorgunluğunu azaltıp okumayı rahat kılmak için renk parlaklığını ayarlıyor.
Etiketler: # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor