Apple bu işi sevmeyecek gibi

fatih
Mesaj Sayısı : 105
13.09.13 14.16.01 tarihinde yayınlandı
Sony PlayStation Vita TV ortaya çıktı

Sony'nin Apple'ın canını sıkmaya aday yeni bombası ilk kez ortaya çıktı!

Sony, yeni PlayStation Vita TV ile Vita markasını oturma odalarına genişlettiğini resmi olarak duyurdu. Tokyo Game Show'da duyurulan cihaz, PS Vita kartlarıyla da uyumlu yani, PS Vita oyunlarını büyük ekranda oynamanıza izin veriyor.

Ouya gibi küçük boyutlu konsolların yükselişte olduğu bir dönemde Sony'nin bu hamlesini akıllıca olarak değerlendirebiliriz. PS Vita TV, aynı zamanda PS4 içeriğini akış yapma yeteneğine de sahip. Bu sayede PlayStation 4 oyun deneyiminizi "çok odalı" bir deneyime dönüştürebiliyorsunuz.

PS Vita TV, iTunes rakibi Music Unlimited ve Video Unlimited hizmetlerine de erişim sunarak Apple TV'ye rakip olacak. Cihazın Japonya'daki fiyatı 100 dolar civarında. Eğer onunla beraber bir denetime ve depolama alınan sahip olmak isterseniz 150 dolar ödemeniz gerekiyor. Ülkede 14 Kasım'da piyasaya sürülecek olan PS Vita TV'nin Japonya'nın dışına çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil.
Etiketler: # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor