Sony'den en ince windows tablet sizlerle

fatih
Mesaj Sayısı : 105
13.09.13 11.08.47 tarihinde yayınlandı
Sony, Dünyanın Intel Core işlemci ailesi’ne sahip en ince windows Tablet PC’si The VAIO Tap 11’i sundu.

Sadece 9,9 mm kalınlığı (klavyesiz) ile, geleneksel bir dizüstü bilgisayar ile aynı kolaylığı sunan tablet biçimli VAIO® Tap 11, Intel® Core™ işlemci ailesi’nin en son üyesi sayesinde de aynı bilgi işlem gücünü sağlıyor.

Dünyanın en ince gövdesine sahip tablet PC
Sony, ilk olarak bayrak gemisi akıllı telefonu XperiaTM Z’de sunduğu tasarım felsefesinin aynısını şık VAIO® Tap 11’de de kullanıyor. Her noktasında dengeli ve simetrik minimalist formu, zarifçe yuvarlanmış köşelere ve tüm kenarlarında pürüzsüz parlak yüzeyleri ile dikkat çekiyor. VAIO® Tap 11 tablet PC’ler arasında dünyanın en ince * gövdesini de sunuyor.

VAIO® Tap 11’inaynı zamanda kablosuz bağlantı üzerinden kullanılabilen, touchpad’e sahip bir aralıklı manyetik klavye/kılıfı da bulunuyor. Bu, kullanıcılara normalde bir dizüstü kişisel bilgisayar üzerinde yapılan yüksek düzeylerde üretkenlik gerektiren işleri yapma yeteneğini de sunuyor. Diğer yandan, klavyeyi çıkartma yeteneği de kullanıcıların çeşitli durumlarda çalışabilmesine imkan veriyor. Manyetik klavye kullanılmadığında ekrana kolaylıkla takılabilmesi sayesinde de ekran için koruyucu kılıf işlevi görüyor.

Hareket halindeyken bile kapsamlı notlar alabilirsiniz
VAIO® Tap 11 üzerinde kağıt ve kalem kullanımını kopyalayabilmek üzere, dizüstü bilgisayar her kullanıcının yaratıcılık ve düzenleme ihtiyaçlarını karşılamak üzere VAIO® Inspiration Suite yüklü olarak sunuluyor. VAIO® Inspiration Suite, kullanıcıların hareket halindeyken kapsamlı notlar alabilmesini sağlayan CamScanner, VAIO® Paper ve VAIO® Clip uygulamaları bulunuyor. Kullanıcılar CamScanner üzerinde çekilip düzeltilen görüntüleri alarak VAIO® Clip ile görüntünün konusunu çıkartabiliyor, ardından da dijitalleştirici stylus ile VAIO® Paper üzerinde görüntülerinin tepesine notlarını yazabiliyorlar. Bu sayede, kullanıcılar kağıt üzerinde kalemle yazı yazmak veya çizim yapmak ile aynı deneyimi ve daha fazlasını elde edebiliyorlar.

Bu kağıt-kalem deneyimi, VAIO®dijitalleştirici stylus ile daha da geliştiriliyor. Yüksek doğruluk ve çok düşük paralaks hassasiyeti ile üretilen stylus ile birlikte, biri düşük sürtünme direnci için sert uç diğeri ise kağıt üzerine yazı yazmayı taklit etmek için yumuşak uç olmak üzere iki farklı kalem ucu veriliyor. Böylece, kullanıcının panel üzerine çizdiği her şeyin ekranda da doğru ve direkt olarak taklit edilebilmesi de güvence altına alınıyor.

Muhteşem görüntü kalitesi
VAIO® Tap 11’in üzerinde bulunan OptiContrast™ panelin yansımayı azaltarak daha net izlemeyi desteklemesi sayesinde de daha yüksek parlaklık ve kontrast düzeylerine sahip kayda değer ölçüde daha iyi görüntüler sunuyor. Bu, dizüstü bilgisayarın parlak aydınlatmalı odalarda dahi kullanılabilmesi anlamına geliyor. Yapıdaki havanın ortadan kaldırılması yoluyla dokunmatik panel sensörünün ekrana daha da yaklaştırılması sonucunda dokunma hassasiyeti yükseltilerek kullanıcılara daha sezgisel bir deneyim sunulmuş oluyor.

VAIO® Tap 11’de Sony’nin sunduğu en iyi ses ve görüntü teknolojisi de bulunuyor. Mobil için TRILUMINOS™ Ekran ile donatılması VAIO® Tap 11’e birçok geleneksel ekrandan daha geniş bir renk aralığı kazandırıyor. Sony BRAVIA 2013 televizyon yelpazesinde TRILUMINOS™ Ekranı yaratan mühendislik deneyiminden yararlanan teknoloji, zengin doğal renkleri yeniden yaratarak görüntüleri daha canlı ve gerçekçi hale getiriyor. ClearAudio+TM modu sayesinde,VAIO® Tap 11 bozulmasız dinamik baslar ve muazzam tizler sunacak güç ile geliyor. Tek bir basit işlem ile, kullanıcılar şarkıları sanatçının duyulmasını istediği netlik ve derinlik düzeylerinde dinleyebiliyorlar.

Kişisel bilgisayarları başlarken beklemekten sıkılan kullanıcılar için, VAIO® Tap 11 üzerindeki Rapid Wake + Eco fonksiyonu bu sorunun ortadan kaldırılmasını sağlarken uyku modunda da VAIO®’nuzunpil ömrünü daha da uzatıyor. Kullanıcının daha önce kişisel bilgisayarı üzerinde gerçekleştirdiği görevlere çabucak geri dönebilmesi için tek yapması gereken haftasonu veya hafta tatilleri sona erdiğinde dizüstü bilgisayarlarının klavyesini/kılıfını çıkarmak.

Yeni çok yönlü VAIO® Tap 11 Eylül 2013’ten itibaren Asya Pasifik bölgesinde temin edilebilecek.
Etiketler: # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor