Sistem 7/24 Ltd. Şti.

info
Mesaj Sayısı : 6
27.07.13 07.57.26 tarihinde yayınlandı
Sistem 7/24 Internet Bilgisayar Yazılım Donanım Teknik Servis ve Telekomünikasyon Hizmetleri olarak, 2008'nin Nisan ayında http://www.sistem724.com Internet sitesi adı altında Sunucu Barındırma, Sunucu Kiralama, Web Hosting, Reseller Hosting, Radyo Hosting, TeamSpeak ve Paylaşımlı Sunucu hizmetlerini sağlamaya başladık.

Bu tarihten önce ise sektörde 2006 yılının Ağustos ayına dayanan bir geçmişimiz var.

2006'ün Ağustos ayında bir bilgisayar firması olarak işe koyulduk. Daha sonra bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çözümler sunduk. İlk başlarda ağırlıklı olarak, web sitesi tasarımı ve yayınlama hizmetleri sağladık, daha sonra barındırma konusunda ülkemizin ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yoğun olarak Sunucu Kiralama ve Sunucu Barındırma hizmetlerini sağlamaya başladık.

2007 yılında, halen ülkemizdeki Internet fiyatlarının pahalı olmasından kaynaklı, yurt dışı merkezli Sunucu Kiralama konularında müşterilerimize yardımcı olduk. Bu tarihte, gerek fiyat olarak, gerekse alt yapı olarak asla ülkemizde sağlanamayacak barındırma hizmetlerini, Amerika ve Almanya merkezli sunucular sayesinde siz değerli müşterilerimize sunduk. Kayıtlarımıza göre, şimdiye kadar 10.000 in üzerinde müşterimize hizmet sağladığımız gözükmekte.

2008'den bu yana ise kendi bünyemizde Türkiye ve Avrupa Merkezli Barındırma Hizmetleri sağlıyoruz. Şu an itibariyle 1000'i aşkın müşterimize, Sunucu Kiralama, Sunucu Barındırma ve Paylaşımlı Sunucu(VPS) konularında hizmet vermekteyiz.

Sistem 7/24, sağladığı tüm hizmetler dahilinde, HIZLI olmayı kendisine ilke edinmiştir. Dolayısıyla, teknik destek bölümümüz 7/24 çalışmakta olup, tüm destek taleplerine bir kaç dakika içerisinde yanıt vermektedir.

Firma Ünvanı : Sistem 7/24 Internet Yazılım ve Telekomünikasyon Hizmetleri
Bağlı Bulunduğu Vergi Dairesi : İZMİR / BORNOVA
Vergi Numarası : 809 041 9389
Adres : Kazım Dirik Mahallesi Mustafa Kemal Caddesi No: 119 D:2 - BORNOVA / İZMİR
Etiketler: # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor