HardWare Raid 50 AltYapısı İle SSD Diskli Yönetilebilir Panele Sahip Stack TR Sanal Sunucu Hizmeti

onlinehosting
15.08.19 16.48.10 tarihinde yayınlandı

SANAL SUNUCU HİZMETİ ALT YAPIMIZ:

SSD Disk Altyapısı ile Hardware Raid 50 ile birleştirilmiş veri depolama alt yapısı.
Stack (eş değer yedekli sunucu) olarak yedekli sunucu alt yapısı.
E5 2680 v2 işlemci yüksek hızda performans imkanı.
Fortigate Alt yapısı ile süzdürülen network'ümüz ,sayesinde temiz alt yapı ağımız.
Sanal sunucu hizmetimizde barındırdığınız dosyalarınızın güvenlik tehdidi (Bruteforce,ıcmp,vb) bloklanması.
Sunucularımıza bağlanan 10gbps network modülü sayesinde fiber ağa doğrudan erişim imkanı.
Siparişinizi 5 dakika içerisinde (Yoğunluk durumuna göre maximum 15 Dakika) içerisinde teslimat süresi.
Re-install seçeneği.Dilediğiniz işletim sistemini panelimiz üzerinden seçip kurdurabilir ve ya kullanmakta olduğunuz işletim sistemini yeniden kurulumunu panel üzerinden yaptırabilirsiniz.
Wmware tools eklentisi ile sunucunuzun kullanım istatisliklerini panelimiz üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
Kredi kartı ve ya banka kartı ile ödemelerinizde anında aktif olan sanal sunucu hizmeti.
Web server olarak kullanıcak müşterilerimiz için, dilediği web servis yazılımını sipariş esnasında tercih olarak belirtmesi durumunda, web yazılımının kurulumu ve optimizasyonu yapılarak teslimat imkanı.

KURUMSAL BİLGİLERİMİZ:

WEB SAYFAMIZ : onlinehosting.com.tr
ŞİRKET ÜNVANIMIZ :MRS BILISIM VE TELEKOMÜNIKASYON HIZMETLERI LTD.STI.
VERGİ DAİRESİ :MASLAK V.D
VERGİ NUMARASI :6231257036
TİCARİ SİCİL NO :191906-5
MERKEZ OFİS :Büyükdere Caddesi No:183 OnlineHosting İstanbul / Levent
OP. MERK. İLETİŞİM :0212 909 99 59
MAİL ADRESİMİZ :info@onlinehosting.com.tr
 SKYPE ADRESİMİZ :OnlineHosting
HİZMET SÖZLEŞMELERİMİZ: TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

Şirketimiz Eylül ayı itibari ile tamamen denetlemeleri artacak olan, 5651 loglama, K.V.K.K. kanununa uygun (SIEM) ISP sağlayıcı alt yapısına sahiptir.

SANAL SUNUCU PAKETLERİMİZ:

SANAL SUNUCU KONTROL VE YÖNETİM PANELİMİZ:

Etiketler: #sanal sunucu #onnlinehosting #sunucu kiralama #vds #vps 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor