İstanbul Lokasyon Sunucu Barındırma Ve Sunucu Kiralama Kampanyası |Bu Fırsat Kaçmaz !

WebHizmetleriniz
Mesaj Sayısı : 5
17.05.17 19.22.18 tarihinde yayınlandı
Merhabalar Değerli R10 üyeleri;

Uzun zamandır düşüncelerimiz arasında olan projelerimizden birini erkenden siz değerli webmaster ailesine sunmak istedik.

Bu konumuzda, sunucu barındırma hizmeti ve geniş kapsamlı sunucu kiralama hizmeti sunmak adına aktif etmiş bulunuyoruz.Sunucu barındırma ve kiralık olan sunucu hizmeti lokasyonu İstanbul Radore Verimerkezinde bulunan kendi hattımızda güven ile barınıcaktır.

Altyapımızda 1x10 gb uplink hattı üzerinden EX4200 Ethernet Switch ile 10 gb uplink ile hizmet sunmaktayız.Sunucu barındırma ve kiralamalarda her fiziksel sunucu için istenildiği kadar /24 ip hizmetimiz mevcut durumdadır.Türkiye içi layer 2 ve layer 3 filtreleme hizmetimiz, standart olarak ücretsiz bir şekilde aktif durumdadır.Ek olarak voxilty koruma hizmetimizde mevcut durumdadır.

Hizmetlerimizden yararlanmak isteyen kullanıcıların sitemiz üzerinden canlı destek hattına bağlanarak bilgi alabilir ya da alternatif skype ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.Farklı teklif ve istekleriniz için info at webhizmetleriniz.com mail adresimize mail gönderebilirsiniz.Sunucu Barındırma Hizmet Fiyatlandırması:

1U Barındırma:

10 GB Omurga Uplink Üzerinden
1 GB Port 
1 Adet Sunucu Barındırma 
25 TB Aylık Trafik Kotası
/29 Voxilty Korumalı İp (5 Adet Kapsamakta) 

Fiyat : 120+ KDV

2U Barındırma:

10 GB Omurga Uplink Üzerinden
1 GB Port 
1 Adet Sunucu Barındırma 
25 TB Aylık Trafik Kotası
/29 Voxilty Korumalı İp (5 Adet Kapsamakta) 

Fiyat : 150+ KDV

5U Barındırma:

10 GB Omurga Uplink Üzerinden
1 GB Port 
5 Adet Sunucu Barındırma 
25 TB Aylık Trafik Kotası
/28 Voxilty Korumalı İp (13 Adet Kapsamakta) 

Fiyat : 500+ KDV 

ORTAK ÖZELLİKLER

Etiketler: # 
Teknoloji kategorisinde 07.08.2017 tarihinde yayınlandı.
Günümüzde akıllı telefonların işlemcileri, bellekleri ve kameraları hızlı gelişim göstermişlerdir. Bu gelişim aynı oranda akıllı telefonların pillerinde ne yazık ki gerçekleşmedi. Hala akıllı telefonlar bir günü zor çıkarmaktadır. Yeni telefonlar “tasarruf modu” ve “hızlı şarj” gibi özelliklerle sorunu çözmeye çalışsalar da çok başarılı oldukları s&...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor