AMD Opteron 3365 ( 8 Çekirdek ) 32GB Ram 2TB HDD 1Gbit - Dedicated Sunucumu Devrediyorum 140TL

GodLessTurtLe
02.01.16 10.38.27 tarihinde yayınlandı
Merhaba arkadaşlar, upload/download işlemleri için sunucu almıştmk. Yanlış sipariş geçmişiz o yüzden yeni sipariş için sunucuyu satmak durumundayım yeni sipariş verebilmek için. Sunucu özellikleri:

AMD Opteron 3365 ( 8 Çekirdek )
32GB DDR3 ECC Ram
2 x 1000GB SATA3 Harddisk
1Gbps | 500Mbps Limitsiz (500mbit upload garanti edilen)

Windows - linux ve Vmware sanallaştırma desteği vardır.

SistemDC'den alınmıştır. Firma sahibine yanlış sipariş verdiğimden dolayı satıyorum. Bunu satıp doğru siparişimi vereceğim.

İlgilenen arkadaşlar bana ulaşırlarsa SistemDC arkadaşımız benden haber bekliyor gerekli işlemleri yapacağız.

Sunucu için istediğim ücret pazarlıksız 140 tl. Benim hatamdan dolayı sorun olduğu için elimde kalmaması ve yeni cihazı alabilmek için fiyatı düşük tutuyorum. Makineyi 180tl'den almıştım. Kendisi ile görüşüp her detayı sorabilirsiniz.

Alan arkadaş 30 gün kullanacaktır.

İletişim için benim skype ve telefon bilgilerim;

ertan.kasirga (dublin) - 0506 677 88 88

Saygılarımla.

Multi ilan konusu: 
Wmaracı
https://wmaraci.com/forum/sunucu-kiralama/amd-opteron-3365-8-cekirdek-32gb-ram-2tb-hdd-1gbit-dedicated-sunucumu-devrediyorum-140-tl-305633.html#post1734627

R10.Net
http://www.r10.net/dedicated-server-amp-co-location-server/1546693-amd-opteron-3365-8-cekirdek-32gb-ram-2tb-hdd-1gbit-dedicated-sunucumu-devrediyorum.html
Etiketler: # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor