[ % 2 0 Kalıcı İndirim]Kaliteyi Herkes Satar Kaliteyi Ucuza OwroTECH Satar ! | OwroTECH Ağ Hizmetleri

OwroTECH
20.11.15 18.15.20 tarihinde yayınlandı

Bireysel Web Hosting / Reseller Hosting / VDS-VPS Sunucu / SSD Diskli Sanal Sunucu / UP-Down VDS / Dedicated Server

OwroTECH Ağ Hizmetleri olarak sizlere 2013 yılından beri hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.Verdiğimiz hizmetler aşağıda sıralanmıştır.Herhangi bir sorunuz var  ise cevaplamaktan onur duyarız.Mesaj atmanız yeterli.

Projelerinizi gerçekleştirmeniz için OwroTECH yanınızda ! Düşük maliyetle büyük işlere imza atmaya ne dersiniz?Siz değerli müşterilerimize özel fiyatlarımız ile karşınızdayız.Yüksek performansı ucuza almak için daha ne bekliyorsun?İhtiyacınıza uygun hosting paketini bizde düşük maliyete bulabilirsiniz.Paketleri incele  

Oyun sunucu kurmak mı istiyorsunuz?Linux Bayi Hosting de mi yetmiyor,siteniz için yüksek performans sunuculara ihtiyacınız mı var?Up-down yapmak için sunucuya ihtiyacınız mı var?Daha sayamadığımız ve yapılabilecek olan bir çok özellik OwroTECH'de!Üstelik siz değerli müşterilerimizin yüksek performansı ucuza alabilmeniz için SSD ve SATA olmak üzere iki disk seçeneği mevcuttur.SSD disk seçeneğini seçerek daha yüksek performans sağlayabilirsiniz.Paketlerimizi incelemek ister misiniz? SATA Diskli Sunucular ve SSD Diskli Sunucularımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Başlangıç Paketi

512 MB DDR3 RAM
40 GB SATA HDD veya 25 GB SSD
1xCore
99.97 Up-Time Garantisi
7/24 Teknik Destek
Seçilebilir İşletim Sistemi
Türkiye Lokasyon

TR Lokasyon SATA VDS # 1 İndirimli Fiyatı : 8.00 TL   Hemen Sipariş Verin!
TR Lokasyon  SSD VDS   # 1 İndirimli Fiyatı :
12.00 TL : Hemen Sipariş Verin !

Girişimci Paketi

1024 MB DDR3 RAM
40 GB  SSD HDD veya 60 GB SATA HDD
1xCore 
99.97 Up-Time Garantisi
7/24 Teknik Destek
Türkiye Lokasyon

TR Lokasyon  SATA VDS #2 İndirimli Fiyatı : 12.00 TL  Hemen Sipariş Verin!
TR Lokasyon SSD VDS #2 İndirimli Fiyatı : 20.00 TL   Hemen Sipariş Verin !

Profesyonel Paketi

2048 MB DDR3 RAM
50 GB SSD HDD veya 80 GB SATA HDD
1xCore 
99.97 Up-Time Garantisi
7/24 Teknik Destek
Türkiye Lokasyon

TR Lokasyon SATA VDS # 3 İndirimli Fiyatı :20.00 TL  Hemen Sipariş Verin!
TR Lokasyon SSD VDS # 3 İndirimli Fiyatı : 28.00 TL Hemen Sipariş Verin

Uzman Paketi

3072 MB DDR3 RAM
100 GB SATA HDD veya 80 GB SSD HDD
1xCore
99.97 Up-Time Garantisi
7/24 Teknik Destek
Türkiye Lokasyon

TR Lokasyon SATA VDS # 4 İndirimli Fiyatı : 32.00TL Hemen Sipariş Verin!
TR Lokasyon  SSD VDS # 4 İndirimli Fiyatı 40.00TL  Hemen Sipariş Verin !

Özel Paket

4096 MB DDR3 RAM
100 GB SSD  HDD veya 120 GB SATA HDD
1xCore 
99.97 Up-Time Garantisi
7/24 Teknik Destek
Türkiye Lokasyon

TR Lokasyon SATA VDS # 5 İndirimli Fiyatı : 40.00TL Hemen Sipariş Verin! 
TR Lokasyon SSD VDS # 5 İndirimli Fiyatı : 48.00 TL Hemen Sipariş Verin

✓ Üstelik siz değerli müşterilerimiz kolay kontrol edebilmesi için ücretsiz olarak Plesk ve VESTA Panel sağlıyoruz.
✓ Kiraladığınız sunuculardan anlık çıkışlar izlenmektedir, Saldırı çıkışı yapan sunucular uyarılmaksızın ve tekrar açılmaksızın direk kapatılmaktadır.
✓VDS-VPS Paketlerimizde geri-iade mevcut değildir.
✓İşletim sistemi seçilebilir.
✓Barındırılan her dosya içeriğinden  müşterimiz sorumludur.
✓Yedek alma sorumluluğu müşterimize aittir.
✓Teknik destek sadece ticket ile verilmektedir.
✓ Hazırlamış olduğumuz kalıcı indirim kodu : OWTH20

✓Kurumsal ve Bireysel hosting satışı yapabilir ya da yayınlayabilirsiniz.
✓Oyun sunucusu olarak kullanabilirsiniz.
✓Voip yazılımlarıyla kurumsal firmaları birbirine bağlayabilirsiniz.
✓Radyo ve IRCd gibi 3. Parti yazılımlarla müşterilerinizi daha çok memnun edebilirsiniz.
✓Sanal Sunucuları Yükleme (Upload) ve İndirme (Download) işlemlerinde, yüksek bağlantı hızlı sanal sunucularda, dosya dizini olarak kullanabilirsiniz.
✓E-posta ve Dns sunucu olarak kullanabilirsiniz, bu alandaki tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlerin güveni ile devam ettiğimiz yolda paylaşmak istediğimiz bazı referanslarımız : 

http://owrotech.com.tr/cart.php?gid=5
vds sunucu #3 ten bir adet sipariş verildi.
şimdilik sorunsuz alışveriş oldu.
sunucu ile ilgili yorumları kullanmaya başlayınca ekleyeceğim.

http://owrotech.com.tr/cart.php?a=confproduct&i=0
Teamspeak3 Bayi # 1 Adet Satın Alındı.Ödemeden 10 dakika sonra teslim edildi.Hızlı teslimat için teşekkürler.Vakit ilerledikçe yorumları aktaracağım.

İyi Forumlar

1 Adet 1GB lık BG VDS Sipariş Geçilmiştir.

Sipariş # 5887182966

VDS #4 alındı. Oldukça ilgililer, tavsiye ederim.

OwroTECH Beyefendiden 6 aylık hosting aldım. Cidden piyasanın en kalitelisi o! Hani nasıl söylesem @ cpu izni var, 0 cpu izinli aynı özelliklerde hostingler 15 TL'den baslıyor aylığı ben ise 18 TL'ye 6 aylık hosting aldım. Bu kadar kaliteli ve temiz hizmet görmedim. Tebrik ediyorum seni adaşım.

Deneme amaçlı bir aylık sanal sunucu hizmeti satın aldım. Sağladıkları sunucunun performansı harika. Hizmetlerinden çok memnun kaldım bu yüzden paketin süresini uzatmayı planlıyorum.

VDS #2 paketi alındı herhangi bir sorunu yok, hızlı teslim edildi, hızlı bir bağlantısı var, sunucu hızlı çalışmakta. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Arkadaştan hosting aldım gayet güzel bir hizmet teşekkürler .

VDS Satın aldım sorunsuz kullanıyorum maddi durumum uygun olduğunda uzatmayı planlıyorum. Güzel ve kaliteli bir hizmet veriyorlar. :)
İyi çalışmalar dilerim.

owrotechden hosting aldım gayet güzel ve özellikle çok iyi yardımcı oluyorlar her konuda desteği çok iyi

Gerçekten kaliteli hizmet veriyorlar herkeze tavsiye derim çok ilgililer her konuda yardımcı oluyorlar  başarılarının devamnı diler hayırlı satışlar dilerim. 
1 ADET TR Lokason VDS # 1  aldım herkeze tavsiye ederim.

güvenilir ve hızlı bir çalışma, şuan aralıksız çalışan bi vps kiraladım, ikinciyi almayı planlıyorum

TR Lokasyon VDS # 2 
1 Adet Alım Yapılmıştır.

Sınırsız reseller için Owrotech firmasıyla anlaştık. daha yeni kullanmaya başladım. ileride görüşlerimi tekrar paylaşırım.

bir adet girişimci vds alındı. hızlı sürede teslim edildi. tşkler

bir adet vps 1 paketi satın alınmıştır.  fiyatları gayet uygun

teşekkürler ilgili firma anlayışla karşılıyorlar hosting hizmeti aldım

TR Lokason VDS #2 paketi alındı. Teslim bekleniyor. Hizmetle ilgili geri dönüşleri buradan paylaşacağım.

Bir adet hosting siparişi verdim canlı destek ' deki arkadaş saolsun çok hızlı bir şekilde ilgilendi ve hostingimi anında aktif ettim gerçekten kaliteli bir firma tavsiye ederim.

Owrotech ailesi ile kısa zaman önce tanıştım. Fiyatlar olsun, ilgilenme düzeyi olsun gayet profesyonel ve alanında uzman bir firma. Tüm alıcılara öneririm :)

Muhasebe Mail : muhasebe@owrotech.com.tr
Destek Mail : destek@owrotech.com.tr
Bilgi Mail : bilgi@owrotech.com.tr
Şikayet Mail : sikayet@owrotech.com.tr
Tib Onaylı Yer Sağlayıcı Belgesi: http://www.owrotech.com.tr/images/ys.png
Etiketler: #ucuz vds #ssd vds #hızlı vds #türkiye lokasyon vds #sanal sunucu #ucuz sanal sunucu 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor