Limitsiz Hosting TR, LiteSpeed, Cloud Linux, CageFs, Softaculous Aylık 4.99 dan Başlayan Fiyatlar

mddata
Mesaj Sayısı : 1
20.04.15 14.09.12 tarihinde yayınlandı


Sayın Müşterilerimiz;
Mddata Linux Hosting-Reseller Paketleri yenilendi ve güçlendi artık kaliteli hosting hizmetine ekonomik şekilde ulaşabileceksiniz.
NELER YENİ?
Cpanel Kontrol Paneli - Plesk Kontrol Paneli
Türkiye Lokasyon
LiteSpeed Web Server
Cloud CageFS Linux Kernel
Softaculous (Oto. Kurulum)

NEDİR PEKİ BUNLAR?

CLOUD DISK VE YEDEKLEME
RAID I cift disk sistemi ( Ayni veriler iki disk üzerine yazılır 1nolu disk arızalanır ise 2nolu disk devreye girerecektir )
Diğer disk yapılarına göre % 80 daha hızlı yazma
Diğer disk yapılarına göre % 80 daha hızlı okuma
Haftalık harici disk üzerine yedekleme

GÜVENLİK VE TARAMA
Güncel SHELL taraması
Siteler arası geçiş ve PHP MAİL foksiyonları kapalıdır
Saldırı ve Flood girişimleri hat önü donanımsal firewalller ile engellenmektedir
Müşterilerin yazılım ve içerikleri Mddata güvencesi ile koruma altına alınıp başka kişiler ile kesinlikle paylaştırılamaz

LITESPEED Neden Gerekli?
LiteSpeed Web Server yapısında bulunan işlem odaklı mimari Apache Http sunucusuna nazaran, Cpu ve Ram kullanımınızı daha verimli hale getirir. 
Daha verimli Cpu ve Ram kullanımı ile birlikte LiteSpeed Web Server yapısındaki diğer geliştirmeler Apache ya da nginx sistemlerden daha yüksek Php performansı elde etmenizi sağlar. 
Barınan sitelerin performansı artacaktır.

Cloud sistemi neden gerekli?
Shared hosting sunucularında birden fazla site barındırılmaktadır. Sunucularda oluşturulan hosting hesapları birbirlerini etkileyebilirler. 
Bir siteye yapılan bir dos saldırısı sunucudaki diğer tüm sitelerin yavaşlamasına neden olabilir. Cloud sistemlerde tüm kullanıcılar birbirinden izole edilir.
Aynı sistemde bulunan bir diğer site sizin sitenizi etkileyemez.Böylece sitenizin yavaşlaması, kapanması gibi sorunlar yok denilecek kadar azalır.

CageFS Nedir?
CageFS kendi kafes yapısını içeren sanal bir dosya sistemidir. Her kullanıcı için sanki ayrı bir disk mount ediyormuş gibi çalıştığı için bir kullanıcı sunucudaki kendi harici herhangi bir dizine erişemez çünkü direkt disk seviyesinde kendi kafesine hapsedilmiştir buna rağmen kullaıcı kendisi asla kısıtlanmış hissetmemektedir. 
Sadece güvenli binaryler kullanıcıya açıktır.
Bir kullanıcı, kesinlikle diğer kullanıcıyı, diğer kullanıcıya ait işlemleri hiçbir şekilde göremez.

Softaculous ile tek tık'ta yüzlerce kurulum!
Artık popüler blog, forum, portal, CMS, e-ticaret... gibi programları kurmak için veri tabanı oluşturmaya veya dosyaları web alanınıza yükleyip teknik kurulum işlemleri ile uğraşmaya ihtiyacınız yok!
Hosting alan müşterilerimiz, Cpanel Hosting Kontrol Panel'lerindeki Softaculous menüsünden istedikleri script veya programı bir tıkla anında kurabiliyor ve kurduklarını silebiliyorlar.

•Ünvan: Mddata Bilişim Teknolojileri
•Kuruluş Yılı: 2005
•Telefon: 0850 302 81 10
•Web: www.mddata.net.tr
•Mail: destekmddata.net.tr
•Vergi Dairesi: Gaziler
•Vergi Numarası: 2730280298
•BTK Yetki Belgesi: YS-1604
Etiketler: # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor