bulutkare.com ile saati herşey dahil 0.012 $'a SSD KVM sanal bulut sunucular.

bulutkare
04.04.15 08.13.02 tarihinde yayınlandı
bulutkare.com'un saatlik ücretlendirmesi ile kullandığınız kadar ödersiniz. SSD diskler ve Intel işlemcilerin kullanıldığı bulut sunucularımız, KVM sanallaştırma kullanmaktadır. Sunucularınız dakikalar içerisinde oluşur ve kullanıma hazır hale gelir. Saati herşey dahil 0.012 $ ya da aylık 8 $'dan başlayan fiyatlar ile oldukça ekonomiktir. Trustwave ile ödeme sistemimiz test edilmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

768 MB RAM, 15 GB SSD, 1 TB Bant Genişliği planımız saatlik 0.012 $. Toplam 5 dk içerisinde üye olup, ödeme yapıp bir bulut sunucu oluşturup, bağlanabilirsiniz.

Desteklediğimiz işletim sistemleri: Centos, Ubuntu, Debian, CoreOS, Windows

bultukare.com fiyatları
bulutkare.com denetim paneli

destek {at} bulutkare {nokta} com
bulutkare.com

Karedium Technologies
karedium.com

Hong Kong / Sheung Wan
Etiketler: # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor