Facebook mobilde yeni cephe açmaya devam ediyor: Facebook Groups

fatih
Mesaj Sayısı : 105
24.11.14 12.38.26 tarihinde yayınlandı
Facebook, yeni tanıttığı ve bugün yayınladığı bir blog yazısı ile Facebook’taki grup sistemini bağımsız birer uygulama haline getirecek olan AppStore ve Android uygulamalarını tanıttı.

Facebook kullanıcılarının üye olduğu gruplara erişimini kolaylaştırmasını sağlayacak bu uygulamalarla birlikte Facebook’taki grupların aktiflik oranını da yükseltmek istiyor. Bildiğiniz gibi Facebook marka sayfalarına geçiş yaptıktan sonra, grupların popülaritesi bir miktar da olsa azalmıştı.

Facebook Groups uygulamaları ile birlikte artık kullanıcılar Facebook’taki gruplarına kolaylıkla erişebilecek ve şu anda web sürümünde Facebook grubunda yapabildikleri gibi paylaşımlarda bulunabiliyor. Aile arasında, yakın arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla birlikte bu tarz gruplar oluşturmanız da uygulama üzerinden kolaylaştırılmış.

Facebook gruplarını aylık 700 milyon kişi kullanıyor
Facebook gruplarının aylık olarak her ay 700 milyon kişi tarafından kullanıldığını açıklayan Facebook’un, önce mesajlaşma özelliği için ayrı bir uygulama olan Messenger’ı çıkarması, şimdi de gruplar için ayrı bir uygulama olan Facebook Groups’u çıkarması bir şekilde Facebook’un mitoz bölünmeye devam edeceğini gösteriyor.

Etiketler: # 
Sosyal Medya kategorisinde 30.03.2019 tarihinde yayınlandı.
İnternete yüklemiş olduğunuz fotoğraflarınızdan adresinizin tespit edilebileceğini biliyor muydunuz? Hepimiz ,twitter, facebook, ve instagram gibi sosyal medya sitelerine fotoğraflarımızı yüklüyoruz.  Paylaşmış olduğumuz bu fotoğraflar, kötü niyetli kişilerin eline ulaşırsa hoş olmayan durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Cep telefonlarından ya da dijital fotoğraf makineleri ile çektiğiniz her fotoğrafa, o r...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor