iPad mini’ye rakip olacak Android tablet N1

fatih
Mesaj Sayısı : 105
24.11.14 10.30.10 tarihinde yayınlandı
Nokia, gerçekleştirdiği etkinlikte Android tabanlı yeni tableti Nokia N1‘i tanıttı.

Nokia’nın iPad mini’ye rakip olarak çıkarttığı N1 modeli Android tablet 7.9 inç boyutlarında. Özellikle tasarımı yüzünden iPad’e oldukça benzetilen N1 modeli ince tasarımı ve 6.9mm kalınlığı ile dış görünümüyle dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor.

Intel’in 64 bit Atom işlemcisi kullanan N1, 2G RAM’e sahip. 2048×1536 boyutlarında çözünürlüğe sahip olan Gorilla glass 3 tipi ekran kullanan Nokia N1’in alüminyum kaplı gövdesi ile geliyor.

Yazının başında da belirttiğimiz gibi Android tabanlı olan bu tablet, Android’in son sürümü 5.0 Lollipop’u kullanıyor. Bununla birlikte Nokia Z Launcher adı verilen modifikasyonla birlikte ana sayfada Android uygulamalarına geçiş bir hayli kolaylaştırılmış ve Nokia N1 kullanıcıları diğer Android tablet kullanıcılardan biraz daha farklı bir deneyimi burada yakalayabiliyor.
Etiketler: # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor