40 Saat İçinde 1 Milyon Dolar Destek

fatih
Mesaj Sayısı : 105
24.11.14 10.20.38 tarihinde yayınlandı
Mobil işletim sistemi pazarında yeni bir soluk olan Jolla‘nın yeni tabletini kitlesel fonlamaya açtığından bahsetmiştik. Ciddi bir ilgiyle karşılaşan Jolla Tablet, 40 saatten az bir süre içinde 1 milyon dolar sınırını aştı.

Nokia’nın yeni tableti N1 tabletiyle aynı zamanda adını duyuran Jolla Tablet, indiegogo’da 380 bin dolar toplama hedefiyle yola koyulmuştu ama hedefinin çok üzerinde bir başarı yakaladı. Kampanyanın sona ermesine 16 gün olmasına rağmen şu anda 1.2 milyon dolar destek toplamış durumda.

Artan ilgiye paralel olarak destek kampanyasını Avustralya ve Kanada’yı da kapsayacak şekilde genişleten Jolla, çıkış yaptığında Avrupa Birliği ülkelerine ek olarak ABD, Çin, Hong Kong, Hindistan ve Rusya pazarlarına ulaşmayı hedeflemişti.

Android uygulamalarını destekleyen iPad alternatifi
Jolla kurucularından Marc Dillon, açık kaynak kodlu Sailfish OS ile pazara iddialı ürünler sürdüklerini düşünüyor. Akıllı telefon modelinin henüz patlama yapmadığını ve Jolla uygulamalarının binlerle ifade edildiğini söyleyen Dillon, Sailfish OS’un Android uygulamalarını da desteklediğini hatırlatarak bu konudaki çekinceleri karşılamaya çalışıyor. Diğer yandan Jolla tablet, iPad Mini’in tahtını sarsmak istiyor.

Akıllı telefonda 100 euro indirim
Hedefini yüzde 300’ün üzerinde bir başarıyla gerçekleştiren Jolla, bu başarısını kutlamak ve kullanıcılardan aldığını onlara geri vermek için akıllı telefon fiyatında 100 Euro indirime gittiğini açıkladı. Yarın gün sonuna kadar sürecek kampanya sayesinde kullanıcılar Jolla telefonuna 249 dolara sahip olabilecek ki Jolla Tablet’in de 249 Euro’ya pazara sunulması planlanıyor.
Etiketler: # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor