Windows mağazasındaki uygulama sayısı yarım milyonu aştı

fatih
Mesaj Sayısı : 105
17.11.14 08.11.11 tarihinde yayınlandı
Microsoft, oluşturduğu “Microsoft by the Numbers” adlı mikrositesinde Microsoft ile ilgili tüm ürünlerin rakamlarıyla alakalı bazı veriler paylaşıyor.

Son olarak “Rakamlarla Microsoft” sayfasını güncelleyen şirket, Windows ve Windows Phone mağazalarındaki sayıyı güncel rakamını verdi. Şu anda Windows mağazalarından indirilebilecek uygulama sayısının 525 binden fazla olduğunu belirten Microsoft, her gün yüzlercesinin de mağazalarda yerini almaya devam ettiğini açıkladı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Microsoft sözcüsü ise, güncel verinin 30 Eylül tarihine ait olduğu, şu anda mağazada 527 bin adet uygulamayı geride bıraktığını belirtti. Yani kısacası Ekim ayı ve Kasım’ın ortasına kadar olan 1,5 aylık diyebileceğimiz süreç içinde 2 bin adet uygulamada daha Windows mağaza ekosistemine giriş yapmış.

Microsoft’un Windows mağazalarının yarım milyon rakamını aşması şirket için olumlu bir gelişme. Ancak Windows mağazası rakiplerinin halen daha gerisinden geliyor. Google Play ve AppStore’un açıkladığı verilere göre, Microsoft’un önemli iki rakibi Android ve iOS, ekosistemlerinde 1,5 milyon adet uygulama olması için çabalıyor.

kaynak: webrazzi
Etiketler: # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor