Facebook at Work: Facebook iş sürümüyle ofislere girmek istiyor

fatih
Mesaj Sayısı : 105
17.11.14 08.07.54 tarihinde yayınlandı
Facebook, Financial Times’da yer alan ve kaynağı belirsiz bir habere göre kullanıcılarının kişisel ve özel hayatlarını birbirinden tamamen ayırmaya hazırlanıyor.

Söylentilere göre işletmeler için özel bir sürüm hazırlayan Facebook, kullanıcıların Facebook’u iş için kullanmalarını sağlayacağı bir platformu sunacak. Facebook’un bu iş sürümü, aynı şu an kullandığımız Facebook gibi haber kaynağı, gruplar ve mesajlaşma seçeneklerinin yanı sıra çalışanlara “birlikte çalışma aracı” sunacak. Bu versiyonda aynı gruplarda olduğu gibi dosya ve iş paylaşımı yapılabilecek. Kısacası Facebook şu sıralar bir hayli popüler olan Slack, Bootcamp gibi çözümlere rakip bir hizmeti küçük, orta ve büyük ölçekte pek çok şirkete sunabilir.

Konuyla ilgili hiçbir yorumda bulunmayan Facebook’un çalışanlarının bugün Facebook’u iş amaçlı kullandıkları ve gruplarda aktif oldukları biliniyor. Şu anda söylentilere göre pilot aşamada olan Facebook at Work’ün reklamsız olacağı konuşuluyor.

Facebook at Work, abonelik modeli sistemini benimseyebilir ve Facebook için ciddi bir gelir kaynağı yaratabilir. Bununla birlikte, bugün ülkemizde pek çok ofiste Facebook’un yasaklı olduğu gerçeği de var. Böyle bir versiyonla Facebook bu tarafta da engelleri aşabilir.
Etiketler: #facebook wordk #bootcamp 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor