Windows 9’u 30 Eylül’de Tanıtacak

fatih
Mesaj Sayısı : 105
16.09.14 07.49.49 tarihinde yayınlandı
Microsoft, Windows 9 etkinliğinin 30 Eylül’de yapılacağını doğruladı. Daha önce Microsoft iş ortakları tarafından öğrenilen ancak Microsoft’tan doğrulanamayan etkinlik bu ayın son gününde San Francisco’ta düzenlenecek.

Başta yeni Windows sürümü Windows 9 (ilk görüntüler) olmak üzere Windows temalı bir etkinlik düzenleyecek olan Microsoft, bu toplantıda daha çok geliştiricilerin ilgisini çekecek.

Windows 9 gibi yeni Surface ürünleri de merak konusu ama yeni bir dönem mesajı veren Microsoft’un yeni CEO Satya Nadella bu toplantıda nasıl bir sunum yapacağını da merakla beklediğimi söylemeliyim.

Kaynak: webrazzi
Etiketler: #windows 9 #windows 9 tanıtımı #windows 9 özellikleri #windows 9 indir #en ucuz windows 9 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor