Microsoft MSN Türkiye’nin İçeriği Zenginleşiyor

fatih
Mesaj Sayısı : 105
12.09.14 12.52.32 tarihinde yayınlandı
Microsoft‘un içerik portali MSN yenileniyor. Microsoft’un sunduğu ürün ve hizmetleri bir araya getiren MSN ziyaretçilerinin karşısına haber toplayıcı site olarak çıkacak.

Başlangıç sayfası olmayı hedefleyen MSN’in webde tasarımsal ve içeriksel yenilemesinin haricinde mobilde de yeniliklerin geleceği paylaşılan bilgiler arasında. MSN’in yakın zamanda Andorid , iOS ve Windows’ta mobil uygulamalarının çıkması bekleniyor.

Yeni tasarımında sadeliğiyle dikkat çeken MSN’in dikkat çeken özelliklerinden biri de kişiselleştirilebilmesi. Yeni MSN’de kullanıcılar istedikleri haber kategorilerini belirleyip ilgilendikleri haberleri görme seçeneğini de sahip.

Yeni MSN’i merak edenler buradan ulaşarak gezmeye başlayabilirler. MSN Türkiye’nin içerisinde yer alan içeriklere değinerek haberimizi tamamlayalım; 300 binden fazla yemek tarifinin yer aldığı MSN’de spor, haber, sağlık, egzersiz, finans’ın aralarında bulunduğu 10 ayrı içerik kategorisi mevcut.
Etiketler: #msn tr #msn türkiye tasarımı 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor