Apple iPhone 6′yı 9 Eylül’de duyuruyor

fatih
Mesaj Sayısı : 105
01.09.14 13.40.49 tarihinde yayınlandı
Hepimizin merakla beklediği Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone 6′nın, 9 Eylül tarihinde duyurulacağı bilgisi Re/Code sitesinde yer aldı. Re/Code’dan John Paczkowski’nin haberine göre Apple, iPhone 6′yı tanıtacağı etkinliği 9 Eylül 2014 tarihinde gerçekleştirecek.

Piyasada pek çok rakip akıllı telefonun daha büyük ekrana sahip olması Apple’ı da harekete geçirmişti ve artık iPhone 6′nın daha büyük bir ekrana sahip olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Daha önce ortaya çıkan söylentiler de daha büyük ekranlı bir iPhone 6 ile karşılaşacağımızı kanıtlıyor.

Bir diğer söylentiye göre ise 9 Eylül’de biri 4.7 inç diğer ise 5 inçten büyük olmak üzere iki farklı iPhone 6 modeliyle karşılaşacak olmamız yönünde.

Son olarak Temmuz ayının başında ortaya çıkan ve Buğra’nın haberleştirdiği bazı konsept modeller, bugüne dek sızan ve büyük ekranlı iPhone 6 kasaları ile benzeşiyor. Bugüne dek ürünleriyle ilgili hiç sır vermeyen Apple’ın yeni telefonlarında ise A8 işlemcilerin kullanılması, çizilmeyen ekranlara sahip olması bekleniyor. Tabii kullanıcıların en büyük beklentilerinden birisi de iPhone 6′nın şarjının seleflerine göre daha kapasiteli olması yönünde.

Kaynak: Webrazzi
Etiketler: #iPhone 6 #iPhone 6 lansman #iPhone 6 ne zaman satışta #iPhone 6 türkiye satış #iPhone 6 lansman canlı yayın 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor