Minuum: İOS 8 için Sanal Klavye Yazılımı

fatih
Mesaj Sayısı : 105
01.09.14 06.50.57 tarihinde yayınlandı
Apple, çok yakında piyasaya çıkartacağı iOS 8 işletim sistemiyle birlikte yazılımcılara çeşitli uygulamalar geliştirmek konusunda daha fazla güvenmeye başladı ve onların telefondaki bazı standart uygulamalara ek geliştirmeler sunmalarına imkan veren geliştirici kit’leri sundu.

Bugüne dek pek çok iPhone kullanıcısının eleştirdiği iPhone klavyesindeki harflerin küçük olması ile ilgili probleme çözüm olarak geliştirilen Minuum adındaki uygulama da bu durumun ilk örneklerinden bir tanesi oldu.

Minuum sayesinde kullanıcılar mesaj, mail ya da herhangi bir not yazarken artık iPhone ekranındaki sanal klavyenin boyutlarını değiştirebiliyor olacak. Aşağıdaki klavye ekranında bulunan harf ve numerik tuşların boyutları, kullanıcının isteğine göre ayarlanabilecek.

Minuum’un, iOS 8 ile birlikte piyasada olması bekleniyor. Tahminlerime göre, Minuum oldukça fazla kişi tarafından iPhone’larına yüklenecek ve geniş bir kitle tarafından da kullanılıyor olacak. Minuum’un, Apple tarafından izin verilen üçüncü parti bir klavye getirecek olması da, farklı geliştiricilerden de rakip ve benzer uygulamalara hazırlıklı olabiliriz.

Kaynak: webrazzi
Etiketler: # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor