Adımhost İnternet Hizmetleri| Kahramanmaraş'ta Açıldı |

satis
Mesaj Sayısı : 6
04.12.13 21.51.35 tarihinde yayınlandı
Merhaba ,
2007-2009 yılları arasında internet sektörüne giriş yapan Adımhost vermiş olduğu uzun aradan sonra 2013  yılı itibari ile ciddi bir yatırım ve altyapı ile kurumsal kimliğine kavuşarak uzun bir hazırlık evresi sonucunda,Kahramanmaraş merkezli hizmet vermeye başlamıştır.

Adimhost olarak ; 
Web Hosting, 
Kurumsal Hosting, 
Bayi Hosting(Reseller),
Sunucu,
Domain Tescil konusunda çözümler üretmekteyiz.

Webmasterlerimizin değerinin farkındayız.
Adımhost olarak projesi kapsamında yıllık alım yapıp projesini çeşitli nedenlerden iptal etmek zorunda kalan webmaster arkadaşlarımızın istek doğrultusunda kullandığı süre hesaplanarak kalan süreyi iade ediyoruz.  (Kampanyalı paketler hariçtir.)

EK olarak İade Koşullarımız ;
Adımhost olarak biz hizmetimize güveniyoruz. Herhangi bir mazeret bildirmeksizin tüm barındırma paketlerinde 15 gün iade garantisi sunuyoruz.(Barındırma kapsamı dışında alınan iptali mümkün olmayan lisans hizmetleri hariçtir.)

Ödeme Yöntemlerimiz ;
Ödemelerinizi,Havale- EFT- Ptt- Paypal ile gerçekleştirebilirsiniz. Kısa zaman içerisinde Kredi Kartı ile ödeme seçeneğimiz aktif olacaktır.

Ücretlerimize KDV dahil değildir.
- Faturulandırma işlemi aşamasıyla;
-Ödemeniz alınır,hizmetiniz aktif edilir,
-Faturanız adınıza veya firmanız tarafına kesilir,
-Hizmet sözleşmeniz ve geri iade garantisinin mevcut olduğu sözleşmemiz kaşesi vurularak hazırlanır,
-Hazırlanan fatura ve belgeleriniz  özel zarfına konulur,
-Fatura kargo ücreti müşteriye ödetilmez,tarafımızdan karşılanarak Cuma günleri adresinize gönderilir.

Kurumsal Bilgilerimiz;
Firma Ünvanı:  Adımhost İnternet Hizmetleri
Vergi Dairesi: ASLANBEY / KAHRAMANMARAŞ
Vergi No:  8460458308
Faaliyet Belgesi  : 744  Veriliş Tarih: 29.07.2008


Ofisimize tüm webmaster arkadaşlarımız davetlidir.

Adımhost olarak siz değerli webmaster arkadaşlarımızın hizmet aldıkları sağlayıcıları yakından tanımalarını gerektiğini düşünüyoruz. Bu sebep ile tüm müşteri ve müşteri adaylarımızı ofisimize hizmet öncesi ve hizmet sonrası beklediğimizi bilmenizi isteriz. 

Konumumuz gereği Kahramanmaraş'ta ki tüm webmaster arkadaşlarımızı özel olarak ofisimize davet ediyoruz.Ofisimize gelip sıcak bir ikramımızın yanında ek olarak ücretsiz olarak 1 ay barındırma paketlerimiz ile siz değerli webmaster arkadaşlarımıza hediye paketi hazırladığımızı bilmenizi isteriz.

Bizlere 7/24 telefon ile ulaşamazssınız.
Adımhost olarak sizlere tutamayacağımız sözleri vermeyeceğimizi bilmenizi isteriz.Bu sebepten biz buraya 7/24 destek tarzı klişe bir yazı yazmanın doğru olmayacağını düşünüyoruz. 
Hafta içi mesai saatleri içerisinde ; 10:00 - 18:00 arasında bize kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Telefon desteği dışında 09:00 - 24:00 arası Ticket desteğimiz aktiftir. Olası bir datacenter merkezli erişim problemi  veya sunucu kaynaklı kesinti olduğu takdirde  mutlaka bilgilendilir  ve tarafımıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz;
 Tel: 0 344 225 60 99 ( Hafta içi saat 10:00 - 18:00 )
Fax: 0 344 225 60 99
Adres: İsmetpaşa Mah. Yeni hükümet Cad. Kristal Sitesi Kat:1 No:4 KAHRAMANMARAŞ
Mail: info@adimhost.com (Skype adresi değildir.)
Web: www.adimhost.com(Web sitemiz Fetih Akdoğan imzası ile 2 aylık bir süreç sonucunda tamamlanmıştır,bazı eksiklerimiz göze çarpabilir kısa zamanda tamamlanacaktır.)
Sosyal Medyada Biz : http://www.facebook.com/adimhost

Biz bu alana her ne kadar hizmet politikamız ve çalışma prensiplerimizi  bir bir burada anlatsak ve iade imkanlarımız ile 0 garanti  versek bile sizler bizimle beraber çalışmaya başlamadıkça tam anlamıyla fikir sahibi olamayacak ve vermiş olduğumuz sözlerin doğruluğuna şahit olamayacaksınız.

Adımhost olarak, sizi hizmet politikamıza yakından şahit olmanız ve hizmet öncesi aklınıza takılan soru ve sorunlarınıza çözümler üretebilmemiz adına en kısa sürede  ofisimize bekliyoruz. 


Ofisimizdeki taşınma işlemleri ve diğer odamızdaki tadilat işleri devam etmektedir.Tamamlandıktan sonra son haline dair görüntülerimizi internet sitemizden ve buradan güncelleyeceğimizi bilmenizi isteriz.Ek olarak Kahramanmaraş'ta ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenen arkadaşlarımızı ofisimize veya CV'lerini info@adimhost.com'a gönderirler ise gerekli dönüş sağlanacaktır.

Saygılarımızla.
Etiketler: # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor