YNT Tanışma Fırsatı | Sunucu Barındırma Kampanyası | SUNUCUNU TASI ILK AY P INDIRIM AL

info
15.11.13 10.49.28 tarihinde yayınlandı
SUNUCUNU TASI ILK AY % 50 INDIRIM AL

YNT ile tanışma fırsatı olarak sizlere bir kampanya düzenlemiş bulunuyoruz.

Önemli :

Sunucusunu farklı firmadan taşıyan her müşterimiz için ilk ay % 50 indirim uygulamaktayız.
Bu kampanyadan yararlanabilmek için taşıdığınız firma üzerinden faturanızı belirtmeniz gerekmektedir.
Her müşterimiz bu kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.
Toplu sunucu taşıma yapacak olan müşterilerimiz sadece hat fiyatında % 50 indirim uygulanacaktır.

Paket-1
1 Adet Sunucu Barındırma
100 Mbit Port
1000 GB (1TB) Aylık Trafik
5 Adet IP Adresi
ATX Kasa Barındırma
Aylık : 98 TL
SATIN AL

Paket-2
1 Adet Sunucu Barındırma
100 Mbit Port
3000 GB (3TB) Aylık Trafik
5 Adet IP Adresi
ATX Kasa Barındırma
Aylık : 173 TL
SATIN AL

Paket-3
1 Adet Sunucu Barındırma
100 Mbit Port
5000 GB (5TB) Aylık Trafik
5 Adet IP Adresi
ATX Kasa Barındırma
Aylık : 251 TL
SATIN AL

RACK TIPI :
1U Rack Tipi Elektrik : +15 TL
2U Rack Tipi Elektrik : +25 TL

Not :

Fiyatlarımıza KDV dahildir.
Fiyatlarımıza 250-450W arası (ATX) elektrik bedeli dahildir.
5 ve üzeri sunucu eklemek isteyen müşterilerimiz irtibat kurarlarsa fiyatlar üzerinde revize yapılabilinir.
Kampanyalı ürünlerde herhangi bir sebeple iade mümkün değildir.
Yıllık sözleşmeli olarak çalışmak isteyen müşterilerimizin fiyat üzerinde revize yapılabilmesi için irtibat kurması gerekmektedir.
Bu kampanya YNT LTD. ŞTİ. ve Sistem 7/24 ortak kuruluşu tarafından sağlanmaktadır.

Ek Özellikler :
Web sitemiz üzerinden MRTG raporlama,
Anlık ip trafikleri,
Aylık ip trafikleri,
Sunucu restart paneli,
RDNS kaydı ekleme

Ödeme Yöntemi :
Kredi Kartı (12 Taksit'e Kadar), Banka Havalesi (İş Bankası, Akbank), Nakit Ödeme

Firma Bilgileri:
YNT Bilişim Danışmanlık İletişim İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres: KAZIM DIRIK MAH M.KEMAL CAD. NO : 119
T: +90 232 342 12 13, F: +90 232 342 12 13, E:info@ynt.com.tr
Web : www.ynt.com.tr
Vergi Dairesi: Bornova VD – Vergi No: 981 063 7516
yavuzyg21
15.05.14 09.57.23 tarihinde yayınlandı
2010 yılından bu yana 2 host ve alan adı barındıran firma ile çalıştım. Son zamanlarda E-ticaret alanında müşterilerimiz artında mevcut çalıştıgımız firmaların sunucu yapılandırmları kullanacagımız Proticaret 2.2 versiyonunu sistem özelliklerini karşılayamadıkları için YNT firması ile tanıtştım.Çok hızlı sunucu yapılandırması ve sistem desteği sayesinde hızlıca çalışmamızı başlatma imkanı bulduk.Şuana kadar herhangi bir sorun yaşamadım.Ufak tefek sorunlar içinde zaten destek talebinde bulundugumda ise en fazla 10 beklemişimdir. hızlı destekleri sayesinde artık e-ticaret müşterilerimle rahatlıkla başım ağırmadan hizmet verebiliyorum.

Teşekkürler YNT...
Etiketler: # 
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor