yilmazbilisim.org

Yılmaz Bilişim 2012 yılında kurulmuş bir host firmasıdır. Kısa bir süre içerisinde alanında büyük işler başarmıştır.

Yılmaz Bilişim olarak misyonumuz müşterilerimize samimi, içten ve kesintisiz, profesyonel destek sağlamaktır. Ayrıca tüm bunları yaparken satış fiyatlarımızı da olabildiğince düşük tutmayı da asla ihmal etmiyoruz.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.

Alan Adı İstatistikleri

yilmazbilisim.org
Bernakt Yıdlrım
askdbqwdkhwqdqwfkqwjfqwlkf istanbul
İstanbul
5396 998 98 92
2012
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

yilmazbilisim.org
     
     
     
     
75$ +kdv
Karşılaştır

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  • Unix

Sunucuların Desteklediği Özellikler

  • Php

Verdiği Hizmetler

  • Managede Hosting
  • Reseller
  • Domain Kayıt

Firma Konumu

Bursa
    ile etiketlenmiş konumlar firma sunucu lokasyonlarıdır.

Firma Referansları

Berkay Yilmaz Web Hosting (www.berkayyilmaz.net)
Web Hosting www.urgupajans.com
Hasere Cihazi Bayi Hosting www.haserecihazi.com
444Seo Bayi Hosting www.444seo.com
Uygun Spot Bayi Hosting www.uygunspot.com
Aydinlatma Tasarim Web Hosting www.aydinlatmatasarim.com
Oyun Tiryaki Web Hosting www.oyuntiryaki.com
Gardrop Web Hosting www.gardrop.web.tr
Limon Cafe Web Hosting www.limoncafe33.com
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor