444vps.com.tr

444VPS.Com.Tr OwnHost Internet Hizmetleri ŞTİ. altında kurulan VPS VDS Cloud Server Dedicated Server ve Sunucu Barındırma Colocation Hizmetleri vermek için Türk hosting piyasasında yarattığı yeni ve dinamik bir markadır.


444VPS.Com.Tr OwnHost Internet Hizmetleri nin Türkiyede sahip olduğu diğer markalardan birisidir.


444VPS.Com.Tr Bireysel kurumsal ve bayi reseller vps/vds Sanal Sunucu hizmeti çok cazip fiyatlı co-location ve dedicated sunucu servisleri seçeneğiyle hizmet kalitesini arttırmakta ve Türkiye lokasyonlu sunucularıyla yer aldığı Türk hosting sektöründe kullanıcılarının da desteğiyle daha da büyümektedir.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
444vps.com.tr
I
444vps.com.tr
İstanbul
0216 572 53 52
0216 577 76 73
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  • Windows
  • Unix

Sunucuların Desteklediği Özellikler

  • Php
  • Asp
  • Coldfusion

Verdiği Hizmetler

  • Sunucu Kiralama
  • Co-locotion
E-Ticaret kategorisinde 27.12.2017 tarihinde yayınlandı.
E-ticaret yapanlar, Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'ne kayıt zorunluluğu getirildi. E-ticaret siteleri, aracı hizmet sağlayıcılar, aracı hizmet sağlayıcı üzerinden sözleşme yapan veya sipariş alan hizmet sağlayıcılar Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi’ne (ETBİS)  31-12-2017 tarihine kadar kayıt olmaları gerekmektedir. 1-12-2017 tarihi itibariyle faaliyette olan hizmet sağlayıcı ve aracı hizmet sağlayıcılar yüküm...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor