444vps.com.tr

444VPS.Com.Tr OwnHost Internet Hizmetleri ŞTİ. altında kurulan VPS VDS Cloud Server Dedicated Server ve Sunucu Barındırma Colocation Hizmetleri vermek için Türk hosting piyasasında yarattığı yeni ve dinamik bir markadır.


444VPS.Com.Tr OwnHost Internet Hizmetleri nin Türkiyede sahip olduğu diğer markalardan birisidir.


444VPS.Com.Tr Bireysel kurumsal ve bayi reseller vps/vds Sanal Sunucu hizmeti çok cazip fiyatlı co-location ve dedicated sunucu servisleri seçeneğiyle hizmet kalitesini arttırmakta ve Türkiye lokasyonlu sunucularıyla yer aldığı Türk hosting sektöründe kullanıcılarının da desteğiyle daha da büyümektedir.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
444vps.com.tr
I
444vps.com.tr
İstanbul
0216 572 53 52
0216 577 76 73
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  • Windows
  • Unix

Sunucuların Desteklediği Özellikler

  • Php
  • Asp
  • Coldfusion

Verdiği Hizmetler

  • Sunucu Kiralama
  • Co-locotion
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor