parduspixel.com

PardusPixel Türkiyenin en modern entegre bilişim ajanslarından biri olup 3 iş ünitesinden meydana gelmektedir: Web Hosting Interactive Creative.

Firmamızın çekirdek grubu 1999 yılında kurulmuştur. 2001 yılının Haziran ayından itibaren Türkiyede Bireysel ve Kurumsal yer sağlayıcı faaliyetleri yürütmeye başlamış ve Türkiyede öncü ve kaliteli hizmetler sunmuşlardır. PardusPIXEL olarak yönetici kadromuz 2007 yılından itibaren Kuzey Kıbrıs 2009 yılından itibaren Amerika Birleşik Devletlerinde faaliyetlerde bulunmuşlardır. 2011 yılı itibariyle firmamız kendi "Sistem Odasını" kurma girişimlerine başlamış ve tamamen kullanım hakları kendine ait Amerikan malı ve yapımı olan SuperMicro sunucular ile hizmet vermeye başlamıştır.
PardusPixel Grubu olarak biz yurt içinde ve yurt dışındaki lider ku

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.

Alan Adı İstatistikleri

parduspixel.com
Didem Sagdi
Karakas Mah. Fevzi
parduspixel.com
Kırklareli
0288 212 66 66
0288 212 24 24
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  • Unix

Sunucuların Desteklediği Özellikler

  • Php

Verdiği Hizmetler

  • Sunucu Kiralama
  • Managede Hosting
  • Co-locotion
  • Reseller
  • Domain Kayıt
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor