teknotel.com

Sadece kurumlara hizmet veren kesintisiz ve profesyonel hizmetin önemini bilen Teknotel Telekom yapısı kurumsal beklentileri anlamak ve karşılamak üzere sürekli kendini yeniliyor yenilikçi çözümler geliştiriyor.27 senelik tecrübesi ile çözümcü yaklaşımını birleştiren ve operasyonunda müşteri memnuniyetini ön planda tutan Teknotel Telekom kurumların uzun vadeli çözüm ortağı olmayı hedefliyor.Teknotel Telekom un internet VPN datacenter ve uydu erişimine ilişkin özel servisleri profesyonel olarak işletilen hiçbir bireysel servisin sunulmadığı güçlü omurga ve yedekli bağlantılar üzerinden sağlanıyor.


Teknotel Telekom un dinamik ekibi müşterilerin iş süreçlerine odaklanabilmeleri için iş yüklerini azaltmak ve tasarruf etmelerini sağlamak üzere sürekli çalışıyor.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
teknotel.com
Zeynep
Aydinevler Mah. In
teknotel.com
İstanbul
0216 665 77 00
0216 388 38 97
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  Sunucuların Desteklediği Özellikler

   Verdiği Hizmetler

    Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
    PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
    Devamını Oku
    Hostbul.net'i
    Facebook'ta
    takip edin.

    Teklif İste

    Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

    Ücretsiz İlan Ver

    Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

    Soru Sor