zero.net.tr

Şirketimiz bireysel ve kurumsal internet hizmetleri sunabilmek amacıyla 2008 yılında kurulmuştur.

Şirketimizin çizgisi konusunda uzman işini severek yapan bir ekip ile müşterilerine kesintisiz hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Her geçen gün süren gelişimine paralel olarak daha iyi kesintisiz ve müşteri odaklı hizmeti sürekli tutmak için yeni çalışma arkadaşları ile ekibini genişleten Zero yetersiz kalan çalışma alanını da yenileyerek çalışan motivasyonunun üst seviyelerde kalmasını sağlamıştır. Zaman zaman firma çalışanlarının gelişimini sürekli kılmak amacıyla günümüz ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler seminerler kurslar ve çeşitli etkinliklere katılmalarına destek olunmaktadır.

Firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hostin

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
zero.net.tr
Ramazan BALTALI
Istiklal Mahallesi Resadiye Esnafi Sokak Resadiye Ishani Kat :3 No :2
zero.net.tr
Eskişehir
0222 233 60 80
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  • Windows
  • Unix

Sunucuların Desteklediği Özellikler

  • Php

Verdiği Hizmetler

  • Sunucu Kiralama
  • Managede Hosting
  • Co-locotion
  • Reseller
Sosyal Medya kategorisinde 30.03.2019 tarihinde yayınlandı.
İnternete yüklemiş olduğunuz fotoğraflarınızdan adresinizin tespit edilebileceğini biliyor muydunuz? Hepimiz ,twitter, facebook, ve instagram gibi sosyal medya sitelerine fotoğraflarımızı yüklüyoruz.  Paylaşmış olduğumuz bu fotoğraflar, kötü niyetli kişilerin eline ulaşırsa hoş olmayan durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Cep telefonlarından ya da dijital fotoğraf makineleri ile çektiğiniz her fotoğrafa, o r...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor