hostbudur.com

HostBudur.Com, temel olarak web sitesi barındırma, email barındırma, web tasarım gibi işlemleri yapabilme amacına ulaşmaya ve böylelikle maliyetleri düşürerek daha ucuz ücretler karşılığında daha kaliteli hizmet sunma hayali peşinden koşan bir ekip tarafından hayata geçirilmiştir.
Henüz yeni oluşumu ile diğer hosting firmalarına göre ilk bakışta bir fark yaratmadığı izlenimi, gerçekte HostBudur İşletim Sisteminin büyük dünyasına sizleri davet ederek gerçek bir farklılık yaratmakta olan HostBudur Ekibidir.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.

Alan Adı İstatistikleri

hostbudur.com
Baris Emre
hostbudur.com
İstanbul
0544 775 93 84
2006
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

hostbudur.com
  • 1000 MB disk
  • 20 GB trafik
  • 3 adet domain
  • 100 adet subdomain
60$ +kdv
Karşılaştır

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  • Unix

Sunucuların Desteklediği Özellikler

  • Php

Verdiği Hizmetler

  • Domain Kayıt
Teknoloji kategorisinde 10.02.2019 tarihinde yayınlandı.
Hafıza Kartınız Sahte mi? Akıllı telefonlarımız, tabletlerimiz, kameralarımız vb. elektronik eşyalarımızda hafıza kartları en temel ihtiyaçlarımızın başında gelmektedir. Bu nedenle bunlarında sahtelerinin çıkmaması kaçınılmazdı. Sahte microSD kartları kullanmak risklidir ve en önemlisi, verilerinizi tamamen kaybetmenize neden olabilirler. Bu sahte kartları neredeyse gerçeğinden ayırmak mümkün değil. Sa...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor