bnd.com.tr

BND'miz bilişim ve telekomünikasyon sektörünün özellikle internet alanında faaliyet göstermek üzere BND Bilişim Hizmetleri Telekomünikasyon Özel Eğitim Reklam Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altından 4 Ekim 2005 tarihinde Mersin'de resmen kurulmuştur.

BND'miz, internet tabanına yayılmak ve bu global ortamda varlıklarını sağlamak ve sürdürmek isteyen firmalara, kişilere çözümler getirmek amacıyla kuruldu. Geniş kapsamlı hizmetlerimiz ve ürünlerimiz ile kurumsal ya da kişisel web hosting, web tasarımı, alan adı tescili, reseller hosting, banner ve logo tasarımı, arama motorlarına kayıt, radyo yayını, ağ ve sunucu güvenliği gibi geniş bir yelpazede ihtiyaçlarınızı karşılayacak en etkili anahtar teslimi çözüm ortağınız olarak hizmetinizdeyiz.

Hızlı ve lider Müşte

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
bnd.com.tr
BND BILISIM ve Telekom
Cumhuriyet Mh. 1659 Sk. 3/A
bnd.com.tr
Mersin
0324 329 26 64
2005
Yok
Var
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  • Windows
  • Unix

Sunucuların Desteklediği Özellikler

  • Php
  • Asp
  • Coldfusion

Verdiği Hizmetler

  • Managede Hosting
  • Reseller
  • Domain Kayıt
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor