jedihosting.net

Bundan kısa bir süre önce kendi sitemizi yapmak için yola koyulduk. Bu işe başladığımızda birçok konuda bilgisizdik. Bir çok konuda sorun yaşadık. Ve bir çok şey öğrendik.
Sonra bizim yaşadığımız zorlukları başkası çekemesin dedik. İnternet ile yeni tanışan veya profesyonelce bu işle uğraşan herkesin kaliteli hizmet edinmesi gerektiğini düşündük. Bu düşüncemizi uygun fiyat ile birleştirdik. Ve ortaya jedihosting.net'i çıkardık. Fiyatlarımızı ve Destek Hizmetlerimizi görünce farkımızı anlıyacağınıza eminiz.Deneme fırsatımızı kaçırmayın derim.
Sunucularımız: Intel(R) Xeon(TM) CPU 3.20Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.

Alan Adı İstatistikleri

jedihosting.net
Arda Karabel
Narli Mahallesi Candan Sokak No:5 Kat:4/8
jedihosting.net
İzmir
0232 238 06 58
0232 238 06 58
2005
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  • Unix

Sunucuların Desteklediği Özellikler

  • Php

Verdiği Hizmetler

  • Managede Hosting
E-Ticaret kategorisinde 27.12.2017 tarihinde yayınlandı.
E-ticaret yapanlar, Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'ne kayıt zorunluluğu getirildi. E-ticaret siteleri, aracı hizmet sağlayıcılar, aracı hizmet sağlayıcı üzerinden sözleşme yapan veya sipariş alan hizmet sağlayıcılar Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi’ne (ETBİS)  31-12-2017 tarihine kadar kayıt olmaları gerekmektedir. 1-12-2017 tarihi itibariyle faaliyette olan hizmet sağlayıcı ve aracı hizmet sağlayıcılar yüküm...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor