kolaysunucu.com

Kolaysunucu özellikle eticaret, ağ çözümleri, internet güvenliği, online branding ve alan adı hizmetleri konusunda 5 yılı aşkın tecrübeye sahip, uzmanlaşmış, genç ve dinamik bir ekiple hizmet vermektedir.

Firma olarak en büyük hedefimiz Türkiye'nin, hızla ilerleyen internet teknolojisine uyum sağlamasına katkıda bulunmaktır. Şirketimiz, bu amaç doğrultusunda tüm müşterilerimizin internette varolabilmeleri ve güvenle iş yapabilmeleri için gereken bütün hizmetleri eksiksiz ve yüksek standartlarda sağlamaktır.


Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.

Alan Adı İstatistikleri

kolaysunucu.com
Harun Ekiz
Zeyrek.net Bilgisayar Sht M.Ahmet Ruso Cad. No: 70 / KKTC
kolaysunucu.com
Yurtdışı
0392 228 83 10
2003
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  • Unix

Sunucuların Desteklediği Özellikler

  • Php

Verdiği Hizmetler

  • Sunucu Kiralama
  • Co-locotion
  • Reseller
  • Domain Kayıt
E-Ticaret kategorisinde 27.12.2017 tarihinde yayınlandı.
E-ticaret yapanlar, Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'ne kayıt zorunluluğu getirildi. E-ticaret siteleri, aracı hizmet sağlayıcılar, aracı hizmet sağlayıcı üzerinden sözleşme yapan veya sipariş alan hizmet sağlayıcılar Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi’ne (ETBİS)  31-12-2017 tarihine kadar kayıt olmaları gerekmektedir. 1-12-2017 tarihi itibariyle faaliyette olan hizmet sağlayıcı ve aracı hizmet sağlayıcılar yüküm...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor