Verigom İnternet Ve Bilişim Hizmetleri

2010 Yılından beri aktif olarak hosting sektöründe yer almakta olup,sektörü ve gelişimleri sürekli takip etmekteyiz.Verigom Bilişim Teknolojileri firmamız kurumsal ve bireysel müşterilerine internet servis sağlayıcılık hizmetini en iyi ve kesintisiz bir şekilde sunabilmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek amacı ile 2019 yılında faaliyete geçmiştir.

Firmamız 2019 yılında faaliyet göstermeye başlamasına rağmen; profesyonel ekibimiz içerisinde yıllarını hosting ve bilişim sistemleri üzerinde geçirmiş,tecrübeli,en önemliside takım çalışmasına yatkın bir ekip bulunmaktadır. Siz müşterilerimize hizmet verirken güncel web trendlerini takip ederek, bazen de sektörün trendleri kendimiz belirleyerek rakiplerimizden farklı olmayı başarmayı amaçlamaktayız.Verigom İnternet Ve Bilişim hizmetleri olarak firmamız, bireysel ve kurumsal kapsamda müşterilerine, internet servis sağlayıcılığını modern bir anlayışla sunmaktadır. Firma olarak, hizmetlerimizde önceliğimizi müşterilerimizin memnuniyeti üzerine hedefledik. Bu nedenle müşterilerimize kesintisiz ve en kaliteli hizmeti vermek için, çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz

Verigom Bilişim Hizmetleri olarak,türkiye ve global pazarda iddialı bir konum elde ederek,yurtdışındaki servis sağlayıcıların ciddi teknik destek eksikliğini pazarda Verigom olarak doldurarak, insanların daha huzurlu bir gün geçirmesini sağlamak istiyoruz.

Misyonumuz

Verigom İnternet Hizmetleri olarak müşterilerimize,en etkin,hızlı ve kesintisiz bir barındırma imkanı sunarak,gönül rahatlığı ile web site,sunucu,ve diğer dijital hizmetlerini kesintisiz bir alt yapı ve memnuniyetle host etmektir.

Hangi ürün ve hizmetleri sağlıyoruz ?

Kuruluşumuzdan bu yana, Alan Adı , Web Hosting , Bayi Hosting , Sanal Sunucu , Kiralık Sunucu , Cloud Sistemleri , Yedekleme Sistemleri , Barındırma Hizmetleri , Dijital Pazarlama Ve Danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Oluşturduğumuz ARGE yapımız ile sürekli yeni teknolojiler geliştirerek trendleri takip etmekteyiz. Verdiğimiz tüm hizmetler için servis seviye garantileri (SLA) sunmaktayız.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
Verigom İnternet Ve Bilişim Hizmetleri
Melih
Maslak Ayazağa Caddesi, K:5 No: 4/H
verigom.com
İstanbul
0850 885 27 85
2019
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

 • Windows
 • Unix
 • Bulut

Sunucuların Desteklediği Özellikler

 • Php
 • Asp
 • Nodejs
 • Python

Verdiği Hizmetler

 • Sunucu Kiralama
 • Managede Hosting
 • Co-locotion
 • Reseller
 • Domain Kayıt
 • Reklam Danışmanlığı
 • Seo Danışmanlığı
 • SSL Hizmetleri

Firma Konumu

AnkaraBursa İstanbulİzmirAmerikaAlmanya
    ile etiketlenmiş konumlar firma sunucu lokasyonlarıdır.
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor