SanalHosting İnternet Hizmetleri

Sanal Hosting İnternet Hizmetleri sorunsuz hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyet odaklı uzman kadrosu ile çalışmakta olup İnternet hizmetleri sektörünün kesintisiz hizmet veren firmalar arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyet odaklı çalışmakta olan firmamızın hizmetleri arasında Web Hosting, Reseller Hosting, VPS / VDS ve Dedicated Hosting bulunmakta. 7 / 24 teknik desteğimiz mevcut olduğu gibi müşteri temsilcilerimiz yada satış temsilcilerimiz ile satış öncesi bilgilendirme hakkında bilgi alabilir nasıl bir hizmete sahip olacağınız hakkında tecrübe edinebilirsiniz. Uzman teknik destek kadromuza kullanıcı paneliniz üzerinden “destek talebi” gönderip 5 ile 10 dakika arasında destek taleplerinize cevap vermekteyiz.

Web Hosting paketlerimiz siz müşterilerimizin web sitelerine uygun sınırsız trafik ile yayın yapmanızı olanak sağlayacak paketlerimizden birini seçip hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetin farkına varın. Litespeed ile web sitelerinizin hızını arttırıyor ve Softaclous ( hazır kurulum) sistemi ile tek tıkta binlerce sistemin alt yapısını kurabileceksiniz. Bu sayede zaman kaybı yaşamadan yada kurulum aşamasında ki sorunları yaşamamanızın garantisini vermekteyiz.
Reseller Hosting paketlerimiz ile de birden fazla olan web sitelerinizi hızlı bir biçimde ve hepsini aynı yerden görüntülemek için satın alabileceğiniz farklı bir hosting sistemidir. Web sitelerinizi ayırmaksızın aynı ip yada farklı ip üzerinden yayın yapabilmenizi sağlayan Reseller Hosting Siz müşterilerimize kolaylık sağlamak açısından fiyatlarımızı kesenize uygun hale getirdik.
VPS / VDS Hosting paketlerimiz ise daha büyük web siteler, oyun sunucuları, Radyo Hosting, Teamspeak, yada kendinizin özelleştirebileceğiniz sunucu tipidir. VPS/VDS hosting ile etrafınızda ki insanlara reseller satabilir ve bu satışlarınızdan gelir elde edebilirsiniz. 12 ay sabit fiyat garantisi ile kesenize uygun fiyatlarımız ile dilediğiniz Sunucu Paketlerimizden birini satın alabilirsiniz.

Dedicated kendi başına yukarda verdiğimiz hizmetlerin tamamının kapsadığı bir hizmettir. Dedicated kiralayarak kendi hosting firmanızı kurabilir. Web Hosting, Reseller Hosting, yada VPS/VDS satıp gelir elde edebilir. Ayrıca online oyun yada radyo sistemleri kurabilir önemli verilerinizi saklayabilirsiniz. Dilediginiz işletim sistemini seçip kurabileceğiniz bir sistem olan Dedicated ile ek gelir elde edebilirsiniz. Bizden aldığınız Dedicated hizmetiniz için 12 ay sabit fiyat garantisi vermekteyiz. Dolar kuru ne olursa olsun fiyatlarımız hep aynı kalacaktır.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
SanalHosting İnternet Hizmetleri
Can YILDIZ
SIRMAMESELER.MAH KADIPINARI.SK 51 A OSMANGAZI
Bursa
0850 532 90 49
2017
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

 • Windows
 • Unix
 • Bulut

Sunucuların Desteklediği Özellikler

 • Php
 • Asp
 • Java
 • Nodejs
 • Python

Verdiği Hizmetler

 • Sunucu Kiralama
 • Managede Hosting
 • Co-locotion
 • Reseller
 • Domain Kayıt
 • Reklam Danışmanlığı
 • Seo Danışmanlığı
 • SSL Hizmetleri

Firma Konumu

Bursa
    ile etiketlenmiş konumlar firma sunucu lokasyonlarıdır.
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor