Burgeni  Firma’nın Hostbul Üyeliği Sonlandırılmıştır.

Tekstil, reklam ve pazarlama sektörlerinin farklı disiplinlerinden profesyonellerden oluşan ekibi ile 2012 yılında İstanbul merkezli kurulan Burgeni, tekstil sektöründe ki deneyim ve bilgi birikimi ile yurt içi ve yurt dışı giyim markaları için güçlü, yenilikçi ve sonuç odaklı çözümler sunmaktadır.

Tekstil tasarım ve marka ajansı olarak markalar için; hazır giyim ve grafik tasarımı, orijinal proto ve ön sipariş proto hazırlama (original sample / salesman sample), özel imalat; marka oluşturma, marka konumlandırma ve marka iletişimi hizmetleri sunan Burgeni; yoğun rekabetin var olduğu günümüz küresel pazarlarında ihracat ve ithalat konularında yepyeni fırsatlar yaratmak isteyen müşterilerine, küresel pazar ihtiyaçlarını daha iyi saptamak ve karşılamak için 2014 yılında Rusya pazarında mümessillik faaliyetlerine başlamış ve farklı ülkelerden uluslararası iş ortaklıkları kurmuştur.

Burgeni, bölgenin stratejik konumunu lojistik avantaja dönüştürmek amacıyla 2016 yılında Ankara’ya taşınarak İstanbul, Denizli, İzmir ve Gaziantep gibi farklı üretim kaynaklarına sahip şehirlerden partnerler ile iş birliği faaliyetlerinde bulunmuştur.

Müşterileri ile yarattığı sinerjiyi sürekli geliştiren Burgeni, müşteri odaklı yaklaşımı benimser ve servis sunduğu firmalar için en iyisini, en mükemmelini düşür; her projenin başarıyla sonuçlanmasına odaklanır.

Burgeni, müşterileri için çağın dinamiklerine uygun ürün, iletişim ve pazarlama konsepti oluştururken, markaları büyük ya da küçük sıfatlarıyla nitelendirmeyerek her biri için aynı ustalık ve özenle çalışmaktadır.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
Burgeni
Volkan Aksoy
Firma’nın Hostbul Üyeliği Sonlandırılmıştır.
Firma Yorumlarını Oku

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  Sunucuların Desteklediği Özellikler

   Verdiği Hizmetler

   • Reklam Danışmanlığı
   • Seo Danışmanlığı
   Sosyal Medya kategorisinde 30.03.2019 tarihinde yayınlandı.
   İnternete yüklemiş olduğunuz fotoğraflarınızdan adresinizin tespit edilebileceğini biliyor muydunuz? Hepimiz ,twitter, facebook, ve instagram gibi sosyal medya sitelerine fotoğraflarımızı yüklüyoruz.  Paylaşmış olduğumuz bu fotoğraflar, kötü niyetli kişilerin eline ulaşırsa hoş olmayan durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Cep telefonlarından ya da dijital fotoğraf makineleri ile çektiğiniz her fotoğrafa, o r...
   Devamını Oku
   Hostbul.net'i
   Facebook'ta
   takip edin.

   Teklif İste

   Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

   Ücretsiz İlan Ver

   Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

   Soru Sor