Network Sunucum A.Ş

Hakkımızda

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2017 yılında İnternet Firması haline Gelmiştir. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.2017 yılında firmamız ağırlıklı olarak Bireysel / Kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermekle birlikte,2017 yılı itibari ile bireysel / Kurumsalda Ve pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır.

Sağladığımız hizmetler arasında Teamspeak 3 Server Teamspeak 3 Bayi Win/Lin İşletim Hosting Sanal Sunucular Özel Yazılımlar. Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır. NetworkSunucum.net olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.

Misyonumuz

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de İnternet Çözümleri Denilince Ön Sıralar da Yer Almaktır.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
Network Sunucum A.Ş
Okan BAYRAKTAR
Binevler Caddesi Üniversite Bulvarı No:45
Gaziantep
0850 885 27 16
0850 885 34 27
2017
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Network Sunucum A.Ş
 • Linux
 •  
   
   
50 +kdv
Karşılaştır

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

 • Windows
 • Unix

Sunucuların Desteklediği Özellikler

 • Php
 • Asp
 • Java
 • Python

Verdiği Hizmetler

 • Sunucu Kiralama
 • Reklam Danışmanlığı

Firma Konumu

İstanbul
    ile etiketlenmiş konumlar firma sunucu lokasyonlarıdır.
Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor