TakipHost.com

TakipHost hakkında
TakipHost 2017 yılı başında İngiltere lokasyon üzerinden ücretsiz hosting sağlayarak bu sektöre giriş yapmıştır. Bu süreç içerisinde her koşulda, her müşterisine gerekli çözümleri sunmayı amaç edinmiştir. Müşteri memnuniyeti TakipHost için her zaman en önemli esas olmuş ve bu sayede firmanın gelişmesine katkıda bulunmuştur. Hizmet meblağları belirlenirken her zaman adil fiyat koşuluna dikkat edilmiştir ve bu sayede varolan müşterisine uygun hizmetleri uygun fiyatlara sunabilmiş sayılı firmalardan olmuştur. Firmamızın tüm paketleri müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak en uygun fiyata karşılamasına dikkat edilmiştir. Sizlere üst düzey destek ve ücretsiz SSL (CloudFlare SSL) sağlanacaktır ve sitenizi geliştirmenizde ekibimizce destek olunacaktır. Sunucular yüksek performansı yakalaması için optimize edilmiştir ve DDoS Atak koruması, Elektrik kesintilerine karşı Jeneratör ve UPS backup kaynakları bulunmaktadır. Hizmetlerinizin ücretlerini aylık veya yıllık bazda düzenli ödediğiniz sürece sözkonusu hizmetler TakipHost tarafından müşteriye sağlanacaktır.

Müşteri portalı

Tüm işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz tamamen Türkçe müşteri portalımız bulunmaktadır. Bu panel ile hizmet aldığınız tüm hizmetleri yönetebilir, faturalarınızı ödeyebilir, destek alabilir ve gerekli içeriklere sahip olabilirsiniz. Satış öncesi bilgi almak için

Gelişmiş Destek

Müşterilerimizin bizden aldıkları hizmetler hakkındaki soruları, sorunları ve diğer tüm bildirimler için birkaç adet ulaşım kanalı oluşturulmuştur. Destek almak isteyen müşteri firmamıza eposta,destek fişi, Skype, WhatsApp, Facebook ve Twitter üzerinden ulaşarak ekibimizle iletişime geçerek sorularına cevap, sorunlarına tam çözüm bulabilir.

Geniş yelpaze hizmet seçeneği

TakipHost olarak birçok soruna geniş yelpazede hizmet ve destek sunarak çözüm bulduk. Ve artık bunu sistematik hale getirerek müşterilerimize birden fazla seçenek sunarak istedikleri yani ihtiyaç duydukları hizmete tam olarak ulaşabilmelerinide sağlamış olduk.

Ücretsiz hizmetler

TakipHost olarak bizler sunulan tüm hizmetlerin para karşılığında olmasına karşıyız. İşte tam olarak bu nedenden dolayı müşterilerimize Ücretsiz destek, Ücretsiz Hosting, Ücretsiz Alan adı gibi tercihler sunduk. Müşterilerimiz bu sayede hizmetlerimizin tümünde kaliteye önem verdiğimizi açıkça görecektir. Hala tatmin olamadıysanız 15 TL'lik Deneme Hosting kampanyamız ile hizmetlerimizi 2 aylığına deneyimleme şansınız bulunmaktadır.

Bu işlerde iyi değilim sitemi geliştirmemde yardımcı olurmusunuz?

Tabikide! TakipHost hayalinizdeki siteye sahip olmanızda size her türlü desteği sağlayacaktır. Gerekli kaynaklara sahip olunduktan sonra (Alan adı + Hosting) TakipHost ekibi ek desteğe ihtiyaç duyan tüm müşterilerine ek bir ücret almadan destek olacaktır.

Altyapı

TakipHost tarafından sunulan tüm hizmetler (Ücretsiz Hosting hariç) 0 Türkiye Lokasyon üzerinden sunulmaktadır. Bu sayede yurtiçi omurga üzerinden iletişim sağlanacağından site ile ziyaretçi arasındaki gecikme süresi daha az olacaktır. Tüm hizmetlerimizde DDoS atak koruması, güç kesintilerine karşı Jeneratör ve UPS kaynakları bulunmaktadır. Sunucular her gün takip altında tutulmaktadır.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
TakipHost.com
mehmet
teomanpaşa mah. kepez/antalya
takiphost.com
Antalya
0541 514 80 33
2017
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

TakipHost.com
 • 10 MB disk
 • 3 GB trafik
 • 1 adet domain
 • 5 adet subdomain
7 +kdv
Karşılaştır
TakipHost.com
 • 5000 MB disk
 • 30 GB trafik
 • 1 adet domain
 • 1000 adet subdomain
78 +kdv
Karşılaştır
TakipHost.com
 • 30000 MB disk
 • 5000 GB trafik
 • 1 adet domain
 • 1000 adet subdomain
468 +kdv
Karşılaştır

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

 • Windows

Sunucuların Desteklediği Özellikler

 • Php

Verdiği Hizmetler

 • Sunucu Kiralama
 • Domain Kayıt
 • SSL Hizmetleri

Firma Konumu

İstanbul
    ile etiketlenmiş konumlar firma sunucu lokasyonlarıdır.

Firma Referansları

https://turuncusunucu.com altyapı
Sosyal Medya kategorisinde 30.03.2019 tarihinde yayınlandı.
İnternete yüklemiş olduğunuz fotoğraflarınızdan adresinizin tespit edilebileceğini biliyor muydunuz? Hepimiz ,twitter, facebook, ve instagram gibi sosyal medya sitelerine fotoğraflarımızı yüklüyoruz.  Paylaşmış olduğumuz bu fotoğraflar, kötü niyetli kişilerin eline ulaşırsa hoş olmayan durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Cep telefonlarından ya da dijital fotoğraf makineleri ile çektiğiniz her fotoğrafa, o r...
Devamını Oku
Hostbul.net'i
Facebook'ta
takip edin.

Teklif İste

Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

Ücretsiz İlan Ver

Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

Soru Sor