OwroTech Network Services

Firmamız 2013’den beri sektörde faaliyet göstermekte olup 2014 yılında OwroTech adını almıştır. Kurulduğu günden bu yana “Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat ” felsefesi ile hizmetlerine hep yeniliklerini eklemiştir. OwroTech, 2013 yılından bu yana, kurumsal hizmet alt yapısını dünya ile yarışır hale getirmek amacıyla, bir dizi teknolojik hamleye imza atmıştır ve atmaya devam etmektedir.

OwroTech bu hamlelerin sonucunda hızla büyüyen müşteri profiline daha iyi hizmet verebilmek amacı ile, 2014 Ağustos’ayında tamamen kendi öz sermayesi ile, DeLL marka sunucular almıştır. Bu geçiş sırasında tüm OwroTechHizmetleri son sistem DeLL sunucular üzerine geçirilmiştir.
OwroTech 2015 yılının Agustos Ayında el değiştirmiz olup yeni adı olarak OwroTech.Com.TR adını almıştır. Kurulduğu günden bu yana olan “Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat ” felsefesinin yanına “Yüksek Performans” ı da ekleyerek piyasada en ucuzu arayıp dahada ucuza vermeye çalışmaktadır.

Şirketimizin Esasındaki politikamız tamamiyle maliyet fiyatlarını göz önüne alarak, Türkiye Cumhuriyeti Maliye Bakanlığı 'na vergimizi vererek haklı kazanç sağlamak ve piyadaki en ucuzu araştırarak daha yükesek performanslı daha güçlü alt yapı ile sunucularımızı siz değerli müşterilerimize sunmaya çalışmak bizim için büyük bir onurdur.

Esas amacımız Müşterilerimize müşteri gözü ile değil , bir dost , bir arkadaş , bir kardeş gözüyle görerek firmamızın temelini oluşturmaya çalışacağız. Siz değerli müşterilerimizin güveni ve desteği ile bugünlere gelen firmamız, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonrada da müşteri mutluluğunu hedef alan hizmet anlayışına devam edecektir.

GÜVENLİK

Sunucularımızda standart güvenlik prosedürlerinin hepsi eksiksiz uygulanmaktadır. Olası güvenlik açıklarına karşı düzenli olarak taramalar yapılmaktadır. Sunucularımızda kullanılan kontrol paneli yazılımları, cPanel firması ile yürütülen ortak çalışmalar ile sunucularımızın periyodik güncellemeleri eksiksiz yapılmaktadır.

Tüm sunucularımız 365 gün 24 saat sunucu destek ekibimiz tarafından takip edilmektedir. Olası arızalarda anında müdahale teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Kullanıcı bazındaki sorunlarınız için destek masamız, 09:00 ve 19:00 saatleri arasında,Telefonla ,ve 7/24 ticket sistemi ile sizlere hizmet vermek için deneyimli kadrosu ile hizmetinizdedir.

Şirketimizin bulunmuş olduğu Datacenter Network alt yapısı ülkemizdeki en büyük verimerkezi alt yapısı durumundadır. Aktif 75 Gbit kullanım oranı ile rakipsiz kapasite ve kesintisiz internet erişimi sağlamaktadır.2 Farklı santral üzerinden Türk Telekom, 2 farklı santral üzerinden Turkcell Superonline erişimine ek olarak Vodafone, Interoute, Cogent ve Level3 şirketleri ile de bağlı alt yapı üzerinden yedekli ve kesintisiz erişim sağlamaktayız.Alt yapı ekipmanlarında Juniper ürünleri üzerinde kurulmuş yedekli network yapısı üzerinde 1Gbit – 10 Gbit ve dilerseniz 100 Gbit interface sunabilmektedir.Kurumsal Bilgiler;
Unvan: OwroTECH Ağ Hizmetleri
Ofis : Saha Mah. Atatürk Bulvarı Sever İş Hanı Kat 2 No 15 Nizip/Gaziantep
Telefon : 0850 304 55 27
Fax: 0850 304 55 27
Skype: OwroTECH
Muhasebe Mail : muhasebe@owrotech.com.tr
Destek Mail : destek@owrotech.com.tr
Bilgi Mail : bilgi@owrotech.com.tr
Şikayet Mail : sikayet@owrotech.com.tr

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
OwroTech Network Services
Furkan Kasım Yalınkılıç
Atatürk Blv. Saha Mah. Sever İş Hanı Kat 2 No 30 Nizip / Gaziantep
owrotech.com.tr
Adana
0850 304 55 27
0850 304 55 27
2016
Var
Var
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  Sunucuların Desteklediği Özellikler

   Verdiği Hizmetler

    Yeni Başlayanlar kategorisinde 05.04.2020 tarihinde yayınlandı.
    PowerPoint'e  Alternatif Sunum Programı Power Point, Microsoft tarafından iş amaçlı ve kişisel kullanım için geliştirilen slayt gösterisi ve sunum yazılımıdır.   Google Slides PowerPoint’e alternatif, ücretsiz sunum yazılımı, video gömme, ve animasyon ekleme gibi özellikleri destekliyor. Şablonların sayısı biraz az  da olsa, yüzlerce şablonu rahatça yazılıma aktarabilir ve...
    Devamını Oku
    Hostbul.net'i
    Facebook'ta
    takip edin.

    Teklif İste

    Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

    Ücretsiz İlan Ver

    Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

    Soru Sor