Redayhost

2013'den beri sektörde aktif bir şekilde hizmet vermekte olup 2015 yilinda REDAYHOST adini almiştir. Kurulduğu günden bu yana "Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat" felsefesi ile hizmetlerine hep yeniliklerini eklemiştir. Redayhost hizla büyüyen müşteri profiline daha iyi hizmet verebilmek amaçı ile, 2014 Aralik'ayinda tamamen kendi öz sermayesi ile, Dell marka sunucular almistir. Bu gecis sirasinda tum Redayhost Bilisim Hizmetleri son sistem Dell sunucular uzerine gecirilmiştir.

Esas amaçımiz müşterilerimize müşteri gözü ile değil , bir dost , bir arkadaş , bir kardeş gözüyle gçrerek firmamizin temelini oluşturmaya calisacağiz. Siz değerli müşterilerimizin güveni ve desteği ile bugünlere gelen firmamiz, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonrada da müşteri mutluluğunu hedef alan hizmet anlayisina devam edecektir.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
Redayhost
Veli Sönmez
Durali alıç mahallesi 955. sokak 21/17 Ankara/Mamak
redayhost.com
Adana
0850 840 78 19
0850 840 78 19
2015
Yok
Yok
Firma Yorumlarını Oku
Firma Sayfasına Git

Firma Paketleri

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  Sunucuların Desteklediği Özellikler

   Verdiği Hizmetler

    Yeni Başlayanlar kategorisinde 21.09.2017 tarihinde yayınlandı.
    Web sitelerde iz bırakmadan gezinmek hayli zor. Birçok firma verilerimizi toplayıp, bizimle ilgili bilgi sahibi olup, bu bilgileri paylaşıyorlar. Bunu kesin olmamakla beraber önlemenin birkaç yolu var. Bunlardan ilk akla geleni tarayıcıyı gizli modda kullanmak. Burada önemli olan Google’ da oturum açmamış olmanız gerekmektedir. Gizli mod kullandığınızda girmiş olduğunuz web siteleri kayıt altına alınmıyor. Gi...
    Devamını Oku
    Hostbul.net'i
    Facebook'ta
    takip edin.

    Teklif İste

    Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

    Ücretsiz İlan Ver

    Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

    Soru Sor