Redayhost  Firma’nın Hostbul Üyeliği Sonlandırılmıştır.

2013'den beri sektörde aktif bir şekilde hizmet vermekte olup 2015 yilinda REDAYHOST adini almiştir. Kurulduğu günden bu yana "Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat" felsefesi ile hizmetlerine hep yeniliklerini eklemiştir. Redayhost hizla büyüyen müşteri profiline daha iyi hizmet verebilmek amaçı ile, 2014 Aralik'ayinda tamamen kendi öz sermayesi ile, Dell marka sunucular almistir. Bu gecis sirasinda tum Redayhost Bilisim Hizmetleri son sistem Dell sunucular uzerine gecirilmiştir.

Esas amaçımiz müşterilerimize müşteri gözü ile değil , bir dost , bir arkadaş , bir kardeş gözüyle gçrerek firmamizin temelini oluşturmaya calisacağiz. Siz değerli müşterilerimizin güveni ve desteği ile bugünlere gelen firmamiz, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonrada da müşteri mutluluğunu hedef alan hizmet anlayisina devam edecektir.

Yorum İstatistikleri *

 
 
*:Yorum istatistikleri son bir yıla ait verilerdir. Tüm yorumlara erişmek için buraya tıklayın.
**:Bu bölümdeki ilk sayı kullanıcılar tarafından halen açık olan olumsuz yorum adedini, ikinci sayı ise kullanıcının bıraktığı olumsuz yorumu daha sonra geri aldığı durumu ifade eder.
Redayhost
Veli Sönmez
Firma’nın Hostbul Üyeliği Sonlandırılmıştır.
Firma Yorumlarını Oku

Firma Bilgileri

Barındırdığı Platformlar

  Sunucuların Desteklediği Özellikler

   Verdiği Hizmetler

    Sosyal Medya kategorisinde 30.03.2019 tarihinde yayınlandı.
    İnternete yüklemiş olduğunuz fotoğraflarınızdan adresinizin tespit edilebileceğini biliyor muydunuz? Hepimiz ,twitter, facebook, ve instagram gibi sosyal medya sitelerine fotoğraflarımızı yüklüyoruz.  Paylaşmış olduğumuz bu fotoğraflar, kötü niyetli kişilerin eline ulaşırsa hoş olmayan durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Cep telefonlarından ya da dijital fotoğraf makineleri ile çektiğiniz her fotoğrafa, o r...
    Devamını Oku
    Hostbul.net'i
    Facebook'ta
    takip edin.

    Teklif İste

    Mevcut paketleri incelediniz ve kendinize göre bir paket bulamadıysanız, teklif isteyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin. Firmalar size ulaşsın

    Ücretsiz İlan Ver

    Sektörel alım ya da satım ilanlarınızı bırakın. Hemen ücretsiz listelenin.

    Soru Sor